Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki z tagów #mirkokoksy #fitness
Ostatnio trochę się zaniedbałam przez siedzenie w domu i przybyło mi kilka kg. Ostatnio wzięłam się za siebie, ćwiczę kilka razy w tygodniu, biegam, wywaliłam wszelkie śmieciowe żarcie z diety. Mam tylko problem z regularnymi posiłkami - ze względu na pracę, nie zawsze mam możliwości zjedzenia czegoś. Zastanawiam się nad kupieniem jakiejś odżywki/shake'a, którym mogłabym okazjonalnie zastąpić posiłek. Jest coś takiego, co moglibyście polecić?
Przy okazji czytałam o jakich kapsułkach wspomagających odchudzanie - termogeneza i zmniejszenie apetytu. Nadaje się to do czegoś, czy tylko ładnie brzmi?
#rozowepaski #zdrowie #silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed25ec70054036b426bcb64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad kupieniem jakiejś odżywki/shake'a, którym mogłabym okazjonalnie zastąpić posiłek.


@AnonimoweMirkoWyznania: Są takie gówna, np. Huel ale ich cena przeraża, przynajmniej mnie.
Tak bardziej po prostocie to możesz np. walnąć shake białeczka z płatkami owsianymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji czytałam o jakich kapsułkach wspomagających
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak polecam szejker jeżeli półpłynne posiłki lubisz. A jeżeli chcesz jeść z pudełek, to polecam szklane z Ikei. Też zamykane od góry ale lepiej się myje i jakoś smaczniejsze jest jedzenie ze szkła.

Poza tym, nie musisz jeść regularnie - byle kaloryka się zgadzała.

Ładnie brzmi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Po co tyle kombinowania? Tak jak @hesuss mądrze napisał, pojemniczki z pepco/tedi/action/kik możesz kupić za śmieszne pieniądze. Są różne typy pod kanapki, pod sałatki (lepsze zabezpieczenia), pod inne potrawy.

Robisz jedzonko, pakujesz, do plecaka/torby i do pracy ;). Szkoda kasy na płacenie za takie gówna jak Huel albo
  • Odpowiedz
OP: @Porucznik_Blaze: o czymś takim myślałam, poczytam o polecanych białkach. Co do tych kapsułek - polecisz coś konkretnego, co Ci pomogło?

@Matemit: @hesuss: problemem nie jest przyniesienie żarcia do roboty, a znalezienie czasu, żeby zjeść. Nie zawsze znajdę chwilęna obiad, a wolę unikać zapychania się śmieciami, stąd pomysł o jakimś zamienniku na te okazjonalne sytuacje
@MWittmann: jak wyżej. Szukam okazjonalnego rozwiązania, a nie
  • Odpowiedz