Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@89neo: prognozy na przyszły tydzień to potwierdzają ( ͡º ͜ʖ͡º)
@chosenon3: dwukrotnie łapała mnie mżawka na starcie i póki co były to jedyne dwa dni zdatne do jazdy. Oczywiście zdatne dla osoby, która może pozwolić sobie na jazdę po pracy, bo za dnia oczywiście wszystko pięknie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: długoterminowe na czerwiec są optymistyczne. Ale to i tak trochę wróżenie z fusów.
Najgorzej jak cały tydzień jest bezchmurny i bezwietrzny, a w weekend sie wszystko #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@Desmosedici ja mam w tym tygodniu czas tylko jutro. Zgadnijcie jakie szanse są na rower wg prognoz pogody? Zerowe. Bo ma lać od rana do nocy. Ale liczę że się nie sprawdzi i po południu 3-4h okienka pogodowego da się wykorzystać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desmosedici: co ty dajesz typie, byłem na rowerze w prawie każdą sobotę i niedzielę i tylko raz mnie zmoczyło. A poza tym to

Ci, którzy jeżdżą w okropnej pogodzie, czy to zimnie, deszczu lub skwarze, są członkami specjalnego bractwa kolarzy, którzy w poranek wielkiej przejażdżki/ważnego wyścigu, podnoszą zasłony, by sprawdzić pogodę i, widząc padający z nieba deszcz, pozwalają kąśliwemu uśmiechowi rozciągnąć się na ich twarzy. To jest kolarz, który kocha tę
  • Odpowiedz