Wpis z mikrobloga

@Moseva: W zakresie męskich kosmetyków Nivea sprzedawała tą samą pomadkę do ust za dwa razy tyle bo dla mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest jeszcze gorzej w zakresie kremów, bo nawet te typowo damskie które piszą, że "naturalne, delikatny zapach" i tak dalej są zwykle ekstremalnym ścierwem, nawet te dedykowane dla ludzi z cerą taką a taką, a jedynym naprawdę uczciwym produktem są kremy produkowane przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Moseva: u was za to w drugą stronę:

Do włosów: suchych, łamiących się, przetłuszczonych >i w ogóle tak #!$%@?, że żal patrzeć.

O, to idealnie dla mnie.


Rozwala mnie że w męskich teraz wszędzie dodają węgiel, jakbyśmy wszyscy byli Ślązakami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Moseva: @mistellaire: mam wrażenie że takie "męskie" produkty są przeznaczone dla typowych kolesi z kompleksami. Znam paru takich: produkty MEN, brody, whiskey, krzykliwość. A za tym chowają się hipochondrycy, których wszystko boli, słabeusze którzy obrażają się jak ktoś im coś powie. Najbardziej męscy faceci jakich znam nie muszą wszystkim udowadniać swojej racji, nie muszą się na wszystkim znać, jak potrzebują to używają kremów żony itp.
  • Odpowiedz