Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krypta_VHS: oglądałem dosłownie dwa tygodnie temu. Film widziałem jako dzieciak na vhsie na początku lat 90tych i do dziś oglądając go mam to uczucie niepokoju... Takie samo jak w Dawn z 1978, z tym, że ten remake posiada świetną charakteryzację trupów i generalnie jest genialny. Kocham ten film...
  • Odpowiedz
@Dominik80 Teraz obejrzałem po ładnych kilku latach i nie zrobił na mnie już takiego wrażenia jak kiedyś. Oryginał lepiej mi się oglądało rok temu. Może na kasecie lepiej by wypadł ale niestety remaku nie mam w kolekcji :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krypta_VHS: Romero uwielbiam, a trylogia plus Land i Diaries bardzo chętnie jest przeze mnie oglądana. Każdy ma te kilka filmów, które mu się wżarły w psychikę i dla mnie to właśnie początek lat 90tych z Nocą, Drakulą, Martwicą Mózgu, Forrestem i dziesiątkami innych fajnych filmów. Ostatnio obejrzałem sobie B. Willisa w Ze śmiercią jej do twarzy i bawiłem się całkiem całkiem....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krypta_VHS: oryginał widziałem stosunkowo niedawno i na przykład muzyka wydała mi się dziwna. Nie mam na myśli zła, ale dziwnie się oglądało film z 68 z całkowicie innym podejściem do muzyki właśnie. 1990 kojarzy mi się z ciszą, 68 ma taką klasyczna ścieżkę dźwiękową jakiej dziś się nie spotyka.
  • Odpowiedz