Wpis z mikrobloga

@Shokar01: Nie wiem czy chodzi o mnie, czy może o któregoś innego 'czarnego', który rzekomo oszukał Dallasa wpłacając mu donejta a następnie go anulował. Dallas pomylił mnie z nim, zwyzywał mnie od #!$%@? #!$%@? i dostałem bana xD ale zgaduję że ban był również za moją odpowiedź kiedy spytał widzów 'co popijacie' a ja napisałem 'woda z parówek'. Dziwnie było dostać perm bana po 7-8 latach obserwowania tego kanału xD

Byłem
  • Odpowiedz
@czarny219: OMFG... "Woda z parówek." Ty chamie #!$%@?! Jak śmiesz?! W zacnym kółku koneserów takich szczyn jak Perlenbacher? Ja bym Cię ciągnął na linie za autobusem w OMSI2 Ty hejterze #!$%@?! ( ͠° °) Co za patologia... Zbanować typa bo napisał dla beki, że popija "wodę z parówek". Tego #!$%@? się nawet wybronić już nie da, bo to co on #!$%@? to jest jakiś dramat. A
  • Odpowiedz
@KingLeeBruce: regina pająk powinna go ciągnąć za autobusem i żeby babka z synową oglądały przez tylną szybę te męczarnie, a manfred powinien babkę obmacywać i żeby regina przegub złamała. A ty młody gdzie się ciśniesz?!Oddawaj mi tą świecę roratnią bo #!$%@? mi tapicerkę! No co? Co? Manfred weź powiedz gnojowi!
  • Odpowiedz