Wpis z mikrobloga

1 to typowa demokracja i płacenie za propagandę mediom - cały kościół nie wspiera PiSu inaczej KS Sowa nie brylował by w TVNie

Wspieranie finansami nie ma problemu, gorzej, jak musisz to spłacić "prawem".
Chcemy mieć polityków do kupienia? Czy polityków którzy chronią obywateli?

2 kościół ma w dupie aborcję - jest ona po prostu morderstwem i wg praw nomokracji jest zakazana jak każde inne morderstwo - to jest prawo rzymskie i cywilizacja łacińska a nie jakieś komusze wymysły o wolności do mordu

Niewolnictwo też przywrócimy, skoro było w prawie rzymskim? ;)
  • Odpowiedz
dokładnie o tym napisałem - bronienie tradycji i wartości narodu polskiego a nie narodu marksistowskiego wszystko się zgadza


@ArpeggiaVibration: To co tobie się wydaje i to co wynika z twojego nieuctwa dot. historii i Polski nie oznacza, że jest faktem.
To co mamy to miks pracy dla Watykanu i dla Moskwy, nie dla obywateli Polski.

Polska przed 45' była bardziej świecka niż teraz, a to niby wtedy byli zacofani ludzie
  • Odpowiedz
@loczyn 1 w demokracji kazdy jest już kupiony a nie do kupienia - demorkacja nie polega na tym by chronić obywateli tylko nimi zarządzać
2 niewolnictwo zostało zniesione przez chrześcijaństwo dużo wcześniej - prawo rzymskie jest standardem prawa do dzisiaj
5 oczywiście że to rząd na obcych usługach jak każdy od 80 ostatnich lat - na tym polega demorkacja

Nie wiem tylko skąd ci się Rosja i Watykan wziął jak jawnie
  • Odpowiedz
1 w demokracji kazdy jest już kupiony a nie do kupienia - demorkacja nie polega na tym by chronić obywateli tylko nimi zarządzać

No jak ktoś jest katolickim troglodytą, to wiadomo, że dla niego demokracja = dyktatura, bo normalnym jest, że ma "pana" przed sobą, czy to w formie klechy czy Pana Boga.

2 niewolnictwo zostało zniesione przez chrześcijaństwo dużo wcześniej - prawo rzymskie jest standardem prawa do dzisiaj

Dlatego w protestancko-katolickim kraju jak USA kwitło aż do XIX wieku?
Dopiero przyszli świeccy wolnomularze i zawalczyli o zniesienie tego tworu chętnie wspieranego przez Kościół który popierał brata Jakuba Fuggera który jak na jego czasy rozkręcił istną międzynarodową korporację handlu niewolnikami i zbił gigantyczny majątek (który po części przekazywał też Watykanowi)
  • Odpowiedz
@loczyn to samo mógłbym powiedzieć o tobie i miałbym więcej racji że jak ktoś jest komuszym troglodyta spod znaku sierpa i młota to mandat mas jest najświętszy i głupota ochlokracji to zły Watykan a nie po prostu debilizm tego ustroju

Poprzedni rząd nie był na niczyich usługach ???? Serio panie - wyzywacie innych od foliarzy a macie takie teorie kosmiczne że się w pale nie mieści. Szkoda w ogóle czasu na
  • Odpowiedz
to samo mógłbym powiedzieć o tobie i miałbym więcej racji że jak ktoś jest komuszym troglodyta spod znaku sierpa i młota to mandat mas jest najświętszy i głupota ochlokracji to zły Watykan a nie po prostu debilizm tego ustroju


Mógłbyś, ale nie powiesz, bo wiesz, że mam racje, a ty nie masz argumentów po za wypluwaniem buzz-words jak "lewaki", "marksiści" i w sumie na tym twój arsenał się kończy.

Poprzedni rząd nie był na niczyich usługach ???? Serio panie - wyzywacie innych od foliarzy a macie takie teorie kosmiczne że się w pale nie mieści. Szkoda w ogóle czasu na odnoszenie się dobaz takich absurdów.

No na jakich, słucham analizy.
  • Odpowiedz
@loczyn: Pisze to co jest prawdą. Jeżeli jesteś aż tak od niej daleko że nie rozumiesx w ogóle o czym mowa to trudno. Ja nie jestem po to by cię edukować albo 'wygrywać' jakieś zenujace dyskusje - jak widzę że mam do czynienia z osobą niespełna rozumu to mówię pass :) serio ja mam normalne zycie i ci ty sobie tam myślisz mnie nie interesuje. Wiem jedno ze masz narąbane
  • Odpowiedz