Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu narzeczona mieszka w moim mieszkaniu. Ja chciałbym mieć dość sporego psa. Moim zdaniem nie muszę z nią tego konsultować bo to moje mieszknie i ja będę się bawić, wyprowadzać psa i go karmić. 2 dni temu jak jej powiedziałem to powiedziała, że takie rzeczy powinienem najpierw z nią przedyskutować bo jesteśmy razem i przede wzytskim razem mieszkamy. Na moją odpowiedź, ze owszem mieszkamy razem ale w MOIM mieszkaniu powiedziała, że jest jej trochę przykro, że to jest mój argument bo owszem mieszkanie jest moje ale nie zmienia to faktu, ze mieszkamy jesteśmy ze sobą i razem mieszkamy i jej zdanie dla mnie powinno być też ważne. No i teraz nie za bardzo chce ze mną rozmawiać. Kto mieszka z kobietą ten sie z cyrku nie śmieje... ;(

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed12a5b0054036b426bc9a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na moją odpowiedź, ze owszem mieszkamy razem ale w MOIM mieszkaniu powiedziała, że jest jej trochę przykro, że to jest mój argument bo owszem mieszkanie jest moje ale nie zmienia to faktu, ze mieszkamy jesteśmy ze sobą i razem mieszkamy i jej zdanie dla mnie powinno być też ważne.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom, ona ma rację.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli tworzycie związek i żyjecie razem to oboje macie mieć wpływ na to jak ta relacja ma wyglądać. Wspólne wydatki, wspólne decyzje. Jak ona się poczuła słysząc takie słowa? Dałeś jej tylko znak, że jest zabawką i nie masz w planach być z nią zawsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@MMARS: później kupi zajebisty fotel DO SWOJEGO mieszkania, nastepnie wybierze kolor dywanu DO SWOJEGO mieszkania a nawet będzie decydował co będą jeść w JEGO mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, to będzie idealny związek
  • Odpowiedz
@NickciN one wszystko wykryja na kilometr. Ale Tedowi bundyemu, czy edowi kemperowi do auta ciemna nocą wskakiwaly xD.

A najlepsze są te co krzyczą ze Epstein je wykorzystal, ale odrzutiwcami to hetnie z nim latały xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale ona ma racje. To nie jest tak, że skoro mieszka w Twoim mieszkaniu, to możesz ignorować jej zdanie, obawy czy potrzeby. Jesteście razem, planujecie razem przyszłość (skoro się zareczyliście), więc powinieneś zawsze ją brać pod uwagę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli serio nigdy nie poprosisz ją, żeby to ona chociaż raz wyprowadziła psa, albo nakarmila- to tak, wg mnie to Twoja decyzja i nie musisz tego konsultować. Plus dość spory pies w mieszkaniu to beznadziejny pomysł, chyba, że masz czas na codzienne dwugodzinne spacery w lesie.
  • Odpowiedz