Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #policja
Takie pytanko jest jakaś szansa, że będę miał z tytułu załączonego na obrazku jakieś nieprzyjemności? Bo nie przypominam sobie, żebym wiedział kiedykolwiek o tym, że ktokolwiek zarabia na czyichś prawach autorskich w sposób nie uprawniony.
PS: Nie zamierzam iść w koronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cilthal - #kiciochpyta #policja
Takie pytanko jest jakaś szansa, że będę miał z tytu...

źródło: comment_1590766216ZU8VpPez5btUVNA3mc5wKh.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cilthal: albo klucz do gry, afera była konkretna, sporo danych ludzi zabezpieczyli : D ja nie byłem, zasłoniłem się trudną sytuacją materialną i jakimiś innymi pierdołami
  • Odpowiedz
@Cilthal: Idź tam.

I miej w glowie to:
Zgodnie z art. 261 § 2 k.p.c. świadek może odmówić odpowiedzi na zadane mu pytanie, jeśli zeznanie mogłoby narazić jego lub jego bliskich, na odpowiedzialność karną, hańbę lub dotkliwą i bezpośrednią szkodę majątkową albo jeżeli zeznanie miałoby być połączone z pogwałceniem istotnej tajemnicy zawodowej
  • Odpowiedz
@Cilthal: kupowałeś coś kiedyś na allegro i może ta osoba ma teraz problemy. Ja po 5 latach od zakupu dostałem takie wezwanko bo sprzedawca sprzedawał podrabianymi klipsami do kołpaków.
  • Odpowiedz
dobrze że często hasło do wifi zmieniam, w razie W


@Cilthal: wlasnie gorzej, bo przeciez moglby ktos sie wlamac i z Twojego wifi to zrobic ¯\_(ツ)_/¯
A Ty o tym nic nie wiesz, ale swego czasu byly takie sytuacje, ze Pan informatyk przychodzil - bo Ty sie nie znasz cos robic z internetem, bo podobno jacys ludzie byli podlaczeni.
I dopiero informatyk Ci tlumaczyl zeby nikomu hasla do wifi nie
  • Odpowiedz
@Emulsja: nie wiem jaki będę miał nick w programie ochrony świadków raczej tego nie pozwolą mi zachować.
@Solitary_Man: i rzeczony kluczyk z origina zniknął czyli to to najprawdopodobniej, ale dziwne bo o ile dobrze pamiętam to sprzedawca był Ukraińcem, jak go złapali może przy okazji albo cały czas siedział w Polsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cilthal:, zdzwoń wcześniej i zapytaj o co chodzi. Policjant Ci powie. Będziesz się mógł przygotować. Czasem te przesłuchania jako świadka to typowe przesłuchania w charakterze podejrzanego. Przynajmniej policjant próbuje takiego grać.
  • Odpowiedz