Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #policja
Takie pytanko jest jakaś szansa, że będę miał z tytułu załączonego na obrazku jakieś nieprzyjemności? Bo nie przypominam sobie, żebym wiedział kiedykolwiek o tym, że ktokolwiek zarabia na czyichś prawach autorskich w sposób nie uprawniony.
PS: Nie zamierzam iść w koronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cilthal - #kiciochpyta #policja
Takie pytanko jest jakaś szansa, że będę miał z tytu...

źródło: comment_1590766216ZU8VpPez5btUVNA3mc5wKh.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@resuf: zadzwonie w poniedziałek, i tak muszę przed przyjściem. Nie widzę tutaj powodu dla którego miałbym być podejrzanym nigdy żadnych plików nie udostępniałem. A jeśli chodzi o torrenty to Transmission z upload na 0 kb/s.
I tak jak pisałem już wcześniej prawie na 100% chodzi o klucz do BF:BC2, bo ta gra mi zniknęła z origina (którego swoją drogą dawno nie używałem).
  • Odpowiedz
@resuf: będę udawał, że nie znam polskiego i niedawno zmieniłem nazwisko z Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cilthal: a ty czasem nie miałeś otwartej sieci wifi? Pytałeś się chyba ostatnio o jakieś pierdoły związane z komputerami i wydaje mi się, że nikt ci nie powiedział, że powinno się zabezpieczać sieć wifi. Przecież nie masz magistra z bezpieczeństwa sieci komputerowych to skąd masz wiedzieć co i jak się robi?
  • Odpowiedz