Wpis z mikrobloga

No no, powiem wam że ten aktualny event jest całkiem niezly. Co prawda jestem fanbojem Penguin Logistic, więc ciężko żeby event o nich mi się nie podobał, ale jak tu nie być fanem takiej paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako że w evencie nie ma nic do farmienia, bo wszystko się dostaje za jednorazowe zrobienie mapek, to wspomnę tylko o fabule. A ta jest całkiem całkiem jak na mobilniaka, chociaż może nie tyle fabuła eventu co przedstawiony świat robi robotę. Sama fabuła imho wkraczca na za dużo frontów jednocześnie, przez co w pewnym momencie miałem dokładnie takie odczucia. Do tego około 2h cutscenek w grze mobilnej to trochę przesada, ale przy evencie z nagraniami zdążyłem w sumie do tego przywyknąć. No i te eventy mnie tylko utwierdzają w opinii że powinni dodać do gry jakieś archiwum z historią, albo jeszcze lepiej ogarnąć jakąś wiki, bo próbują stworzyć tak rozbudowany świat że czasem ni cholery nie idzie się połapać o co chodzi. Imho drugi najlepszy event jak do tej pory, bo najlepszym był ten z Grani na samym początku gry, pomijając że tamten było warto farmić dla itemów, to historia tam była dość krótka i dość zamknięta, co lepiej pasuje do formatu mobilnej gierki, a po tym evencie się czuję jakby było więcej pytań niż odpowiedzi.
#randomanimeshit #anime #arknights #texas #exusiai #sora #croissant #emperor
Hajak - No no, powiem wam że ten aktualny event jest całkiem niezly. Co prawda jestem...

źródło: comment_1590741611yS0rx6PvWPYGltwydCUnEY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz