Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa
Natknęliście się kiedyś na komentarze neuropków jak to Jak to Robert Biedroń zmniejszył zadłużenie Słupska?

31 procent dni roboczych spędza na wyjazdach, a 40 procent, wliczając w to urlopy, był w tej kadencji nieobecny. „Ja spłaciłem 60 milionów zadłużenia miasta“ - powiedział Robert Biedroń.

Artykuł opisujący jego dokonania: wyprowadził część długów miasta do spółek miejskich oraz podniósł koszty obsługi długu wydłużając okres spłaty. No i oczywiście z ratusza kłamano odnośnie liczb. https://www.wykop.pl/link/5525393/robert-biedron-zongluje-dlugami-miasta-i-nie-mowi-prawdy/ #polityka
KawaJimmiego - #bekazlewactwa 
Natknęliście się kiedyś na komentarze neuropków jak t...
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KawaJimmiego: To jest główny powód dlaczego lewica nie powinna być u władzy. #!$%@?ąc już od Biedronia i wszystkich spraw ideologicznych, ich podejście do gospodarki zwyczajnie się nie sprawdza. Na kapitaliźmie społeczeństwo się bogaci, w socjaliźmie wszyscy są równi w biedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minister_Vulva: Jeśli chodzi o feudalizm w realiach średniowiecza to nie odważyłbym się na ocenę tego systemu (nie znam realiów tego okresu na tyle żeby stwierdzić czy były jakieś alternatywy dla feudalizmu). A w dzisiejszych realiach myślę że system ma zasadniczy problem. Czynnik ludzki - w średniowieczu często dochodzilo do takich patologii że lennik popadał w całkowitą zależność od seniora. Dzisiaj to trochę jak monarchia, teoretycznie jeśli krajem rządzi ktoś kto jest