Wpis z mikrobloga

#druk3d
nie potrafię sobie poradzić z adhezją na szklanym stole. kiedyś było ok, ale teraz nic sie nie trzyma. jakie macie pomysły czym to posmarować? dzisiaj testuje lakier do włosów i nieważne czy popsikam troche czy nawale taką warstwę że pół godziny schło to filament nie chce się trzymać
  • 21
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: w sumie to może masz i racje z tym klejem od devil design. zaraz ogarnę temat bo bawić się w domowe to tak się będę wkurzał tylko.
słyszałem o kleju takim do papieru w sztyfcie i też o taśmie malarskiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daczka92: nie używaj "jakiegoś" lakieru, na większości nie będzie się trzymać. Kup Hegron, dostępny w Rossmanie a następnym twoim postem będzie "ratunku, jak to oderwać od stołu" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: a to tak, jak się skończy Hegron to moim następnym zakupem też będzie już jakiś specjalny klej, właśnie przez to że za ciężko odkleić. Tylko że dużo nie drukuje i tak jak kupiłem jeden lakier, tak jeszcze połowę mam. No i kolega sam napisał że chce uniknąć tych specjalistycznych
  • Odpowiedz
a to tak, jak się skończy Hegron to moim następnym zakupem też będzie już jakiś specjalny klej, właśnie przez to że za ciężko odkleić. Tylko że dużo nie drukuje i tak jak kupiłem jeden lakier, tak jeszcze połowę mam. No i kolega sam napisał że chce uniknąć tych specjalistycznych


@SpeeDKB:

nie, kolejnym etapem jest zakup stali sprezystej z naklejonym pei z ali :)

  • Odpowiedz
słyszałem o kleju takim do papieru w sztyfcie


@daczka92: ja na początku używałem kleju w sztyfcie ale zrezygnowałem, bo po pierwsze zostawia białe ślady na czarnych wydrukach, które ciężko się zmywa, a po drugie to serio się nie opłaca, bo klej niby tani ale na powierzchni stołu szybko znika. Obecnie korzystam z spreyu do włosów Hegron z Rossmana i polecam, nie zostawia śladów na wydrukach, jest tani i skuteczny.
  • Odpowiedz