Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z różowa od półtora roku, przebywamy dużo czasu ze sobą i czuje ze to ta jedyna dziewczyna. Jeżeli chodzi o mieszkanie to nie wynajmujemy nic razem ale bardzo często jestem u niej albo ona u mnie wiec w miesiącu może 5 dni nie jesteśmy razem. Przechodząc do meritum chce się jej oświadczyć, ale z racji młodego wieku (mam 22 lata, a ona 24) nie wiem czy jest to odpowiednie, bo nie chce jej wystraszyć a tym bardziej usłyszeć NIE. Pytanie, skąd wiedzieliście ze to jest ten moment żeby się komuś oświadczyć?
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #slub #oswiadczyny #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eced725b940832ef250edd1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania stary, gdzieś z czasem z kobietą na której mi zależy, się okazało, że się wgl nie nadajemy do życia w jednym mieszkaniu, o ile chyba nie będzie mieć miliona m^2 i osobnych gabinecików dla każdego z nas. Nie śpiesz się z takimi decyzjami, wiele się zmieniło od lat 90, nie mówię, żebyś do 40 leciał bez ślubu, ale jednak aktualnie nie warto się #!$%@?ć w gruby temat mając nawet to 25
@AnonimoweMirkoWyznania:
Kurde ale faceci na#ebane w glowach mają z tym ślubem. Ja też tak mialem ale dobrze ze poznalem blackpill i jak funkcjonuje prawo w tych tematach. Przy rozwodzie, kobieta dostanie twoje mieszkanie, cokolwiek majetnego co jest twoje nawet jak nie wlozy w to nawet złotówki ale nadal mirki piszą ze chcą śluby bo naoglądają sie romantycznych filmow itp.
Jezeli jest uczucie to po co ślub brać? Jakby to na siłę
OP: @Wygryw_z_wyboru: @rimimis: @Szao: @sandwichzpasztetem220: @Richtig_Piwosz:

Jeżeli chodzi o mieszkanie razem to mieszkamy tylko z racji mojej i jej pracy w różnych miejscach. Raz u mnie raz u niej, raz u moich rodziców. Także tutaj już ja poznałem pod tym względem. Co do wspólnego życia to gadaliśmy wiele razy na ten temat, sama zaproponowała intercyzę, wiec o moje mieszkanie (Prywatne) się nie martwię i o mój
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeżeli chodzi o mieszkanie razem to mieszkamy tylko z racji mojej i jej pracy w różnych miejscach. Raz u mnie raz u niej, raz u moich rodziców. Także tutaj już ja poznałem pod tym względem.

Poznales jej wersje demo, co innego jest pozniej, po slubie itd.
No jezeli mowi o intercyzie to moze chce cie sprawdzic częsciowo. Ale i tak niech bedzie ta intercyza dla pewnosci. Zreszta jak uważasz.
@AnonimoweMirkoWyznania:

odpowiedź -

Ale zablysnales. Z tym ze gowno wiesz o mnie, przegryw nie polega tylko na tym ze sie nie mialo dziewczyny itp


Miala byc do komentarza:

Przegrany: @sandwichzpasztetem220: faceci, których nikt nie chce, twierdzący "uf, jak dobrze że poznałem blackpill zanim się ozenilem, teraz już tego nie zrobię" są jak baby, ktore mówią "uf, dobrze, że wzięłam siedem kotów zanim wyszłam za mąż, żaden chłopak by mi na