Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anoniemamowy: nie miej do mnie żalu, że mamy tak świetny i logicznie myślący rząd, który pozamykal wszystko jak praktycznie nikt nie chorował, a otwierają jak jest najwięcej chorujących od samego początku i ciągle rośnie w górę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: na tą chwilę miejsca jest wystarczająco, ale na pewno zniesienie wszystkich restrykcji w chwili gdzie jest najwięcej zachorowań na dzień od samego początku nie sprawi, że miejsc będzie jeszcze więcej. Myślę, że nie trudno się domyśleć, że będzie wręcz przeciwnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokey: Nic mi o tym nie wiadomo. Nie mam dostępu do spisu pacjentów z jakiegokolwiek szpitala¯\_(ツ)_/¯ Jeżeli wiesz coś o tym i jesteś w stanie poprzeć to dowodami to chętnie zobaczę
szczyt zachorowań według eksperckich wykopków nadchodził już 10 razy, a to majówka a to tamto sramto.


@Anoniemamowy: A po co tak ironicznie? Skoro idzie poziomo albo do góry to chyba szczytu jeszcze nie było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: jedno jest pewne. Otwieranie wszystkiego i zniesienie restrykcji podczas gdy jest najwięcej chorych dziennie i ciągle ich przybywa nie przyniesie niczego dobrego o czym sam się przekonasz gdy za miesiąc czy dwa rząd jednak zmieni zdanie i znowu będą zaostrzać restrykcje xD
szczyt zachorowań według eksperckich wykopków nadchodził już 10 razy


@Anoniemamowy: widocznie eksperci byli przesadnie optymistyczni w ocenianiu naszych zdolności do zapobiegania zakażeniem.