Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
Ten uczuć kiedy otwierają wszystko i znoszą wszelkie restrykcje gdy szczyt zachorowań dopiero nadchodzi i jest po kilkaset przypadków dziennie, a pozamykali wszystko jak było kilka przypadków dziennie XD
#koronawirus
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DonCruzo: No tak. Lepiej otworzyć wszystko jak jest najwięcej przypadków dziennie żeby było jeszcze więcej i nie bylo miejsc w szpitalach. Świetny pomysł!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZeT_: szczyt zachorowań według eksperckich wykopków nadchodził już 10 razy, a to majówka a to tamto sramto. Całe życie w bunkrze i ograniczeniach siedzieć nie będziemy bo ludzie się buntują, fryzjerzy już podnieśli ceny 20% up i ich nie obniża nigdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anoniemamowy: nie miej do mnie żalu, że mamy tak świetny i logicznie myślący rząd, który pozamykal wszystko jak praktycznie nikt nie chorował, a otwierają jak jest najwięcej chorujących od samego początku i ciągle rośnie w górę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: na tą chwilę miejsca jest wystarczająco, ale na pewno zniesienie wszystkich restrykcji w chwili gdzie jest najwięcej zachorowań na dzień od samego początku nie sprawi, że miejsc będzie jeszcze więcej. Myślę, że nie trudno się domyśleć, że będzie wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@ZeT_: czy zniesienie poprzednich etapów restrykcji wpłynęło na liczbę miejsc w szpitalach? Jeśli tak, to w jakim kierunki zmieniło się to obłożenie i o jaką wielkość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pokey: Nic mi o tym nie wiadomo. Nie mam dostępu do spisu pacjentów z jakiegokolwiek szpitala¯\_(ツ)_/¯ Jeżeli wiesz coś o tym i jesteś w stanie poprzeć to dowodami to chętnie zobaczę
  • Odpowiedz
@ZeT_: Ministerstwo zdrowia publikuje raporty nt liczby hospitalizowanych osób. Sądziłem, że skoro podnosisz mocne oskarżenia, to na podstawie jakichś danych.
  • Odpowiedz
szczyt zachorowań według eksperckich wykopków nadchodził już 10 razy, a to majówka a to tamto sramto.


@Anoniemamowy: A po co tak ironicznie? Skoro idzie poziomo albo do góry to chyba szczytu jeszcze nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: jedno jest pewne. Otwieranie wszystkiego i zniesienie restrykcji podczas gdy jest najwięcej chorych dziennie i ciągle ich przybywa nie przyniesie niczego dobrego o czym sam się przekonasz gdy za miesiąc czy dwa rząd jednak zmieni zdanie i znowu będą zaostrzać restrykcje xD
  • Odpowiedz
szczyt zachorowań według eksperckich wykopków nadchodził już 10 razy


@Anoniemamowy: widocznie eksperci byli przesadnie optymistyczni w ocenianiu naszych zdolności do zapobiegania zakażeniem.
  • Odpowiedz