Wpis z mikrobloga

Niantic zaszalał, 10 kodów wartych w najlepszym wypadku 32 złote, tak naprawdę dużo mniej :D Ale nie zgadzam się na szkalowanie Kushiego, najbardziej merytorycznego YouTubera o Pokemon Go. Gość nie jest krystaliczny, ale według mniej najlepiej przekazuje i tłumaczy informacje czy porady na temat gry a przy okazji znalazł z tego źródło dochodów, co pewnie boli maluczkich. Sam oglądam praktycznie wszystkie jego filmy o PoGo, bo można często dowiedzieć się więcej niż z suchych informacji. Ode mnie szacunek. Piszę tutaj, bo oczywiście maluczki @Logytaze ma mnie na czarno :D #pokemongo
Pobierz poziomek90 - Niantic zaszalał, 10 kodów wartych w najlepszym wypadku 32 złote, tak na...
źródło: comment_1590566968ErhEbH3HktENaS2crjSU63.jpg
  • 12
@poziomek90: @chleb123: oglądałem go ale przestałem. Przede wszystkim dlatego że mówi to samo co wcześniej przeczytam na reddicie więc nic nowego się nie dowiem. Też odniosłem wrażenie że kreuje się trochę na jakiegoś wielkiego gracza. Topke ma gównianą ale jak się nie łapie pokemonów to ciężko żeby było inaczej, tym bardziej że zbiera stardust nie wiadomo po co. Mnie trochę załamał w walkach PvP nie znając podstawowych ataków pokemonów, zalecialo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@poziomek90: ja tam wolę od czasu Diltka albo DreamBaste obejrzeć a Kushi ode mnie minusy za clickbaity w tytułach i zebranie kasy za łapanie regionalnych przy wyjazdach, niczym się to nie różni od latania na fejku i jeszcze mu płacą 50 zł za 3 taurosy XD Ale plus za to że nie przestał nagrywać poksów gdy była stypa i ta gra umierała no i jest jednym z największych jutuberow od poksów
@poziomek90: trudno się nie zgodzić, info przekazywał dobre, dlatego go oglądałem. Później się zorientowałem że przekazuje info które wrzucają świeżo na silphroadzie więc przerzuciłem się na stronę.
@poziomek90: często zachowuje się jak np upośledzony albo niespełna rozumu 7 latek, ja wiem, że chce robić family friendly ale czasem się wydaje, że targetuje w dzieci które dopiero uczą się chodzić