Wpis z mikrobloga

Ostatnie pożegnanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeszcze w weekend miałem w domu 4 odkurzacze automatyczne. Zrobiłem selekcję, sprzedałem trzy.

Dziś został tylko ten najlepszy - Xiaomi Viomi V3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
▶️Tu jego recenzja

Viomi V3 tylko 469.99$ z dostawą z Niemiec z kodem: E49E0C32365EB000

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

#xiaomi #viomi #viomiv3 #viomiv2pro #odkurzacz #mirobot #gearbest #chinskiecuda #recenzja #smartdom

Pobierz sebekss - Ostatnie pożegnanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeszcze w weekend miałem w domu 4 odkurz...
źródło: comment_1590522509m9sTC1K5fuBxKtRlIWTi4O.jpg
  • 12
@evilcry musisz byc zalogowany na koncie, wtedy bedzie miejsce na kupon.

Tak, jest lepszy od Mi Vacuum Mop Pro. Ma sporo większą moc (2600Pa vs 2100Pa) i duzo większą baterię (4900 vs 3200mAh). Do tego bajery typu sterylizacja, trochę lepsza orientacja i algorytmy.
@sebekss:
Niestety nie widzę, żeby był dostępny gdzieś w Polsce, więc mam pytanie jak wygląda kwestia gwarancji jak mi się coś popsuje? ;) (W sensie może wiesz albo miałeś nieprzyjemność sprawdzić na własnej skórze?)
@Witeeek: zakup z Viomi V3 z tego linku to 2 lata gwarancji sklepu (zakup z polskiej strony Gearbest)
Viomi ma od 2 mcy oficjalny serwis w Niemczech i tam mają być naprawiane roboty.

Sam korzystałem dwa razy z gwarancji Gearbest (robot iLife i MiBand) i w obu przypadkach oddali część kasy na naprawę w kraju. W iLife była fabrycznie zepsuta bateria i dali kasę, kupiłem nową w Polsce.
Natomiast w przypadku
Pobierz sebekss - @Witeeek: zakup z Viomi V3 z tego linku to 2 lata gwarancji sklepu (zakup z...
źródło: comment_1591091449Uk4teCr2nCFcdYXQU1X0f2.jpg
@sebekss:

Dzięki za odpowiedź. To jeszcze ostatnie pytanie, biorąc pod uwagę, że mam do wydania te +/- 2k zł, to nie ma nic lepszego niż Viomi V3? (Do mieszkania 70m2, głównie panele)
@sebekss: hejka, pytanie mam, jak mam mieszkanie gdzie część wymaga odkurzania i mopowania(płytki) a część odkurzania(dywany), to mogę to jakoś prosto ustawić w V3 żeby najpierw odkurzył całość, a później przemopowal płytki? Tak jedno po drugim?