Wpis z mikrobloga

Wiesz ze jestes dorosly jak jarasz sie zakupem nowej pralki xD Piekna bestia BEKO PWTV7646XW Silnik inwerterowy, masa programow, m.in steam cure, usuwanie siersci! A w dodatku ten piękny design. Pralka jest w wersji slim, jest prawie polowe wezsza od standardowych kolegow, a pomiesci az 7kg... W piatek przywioza i bedzie pierwsze pranko #niebieskiepaski #rozowepaski #pralka #pralki #mieszkanie #dom
littlepieceofheaven - Wiesz ze jestes dorosly jak jarasz sie zakupem nowej pralki xD ...

źródło: comment_1590500642kIwjcazRsCHbaAcrZ0eoje.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Niukron: oczywiście, że tak. pralko-suszarka to ani pralka ani suszarka ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak jakbyś połączył lodówkę z piekarnikiem.
aczkolwiek ja nie mam ani tego ani tego, dopiero kupuję mieszkanie xd
  • Odpowiedz
@Niukron: przecież pralko suszarka to ani pralka, ani suszarka. Zupełnie inny mechanizm suszenia niż w oddzielnej suszarce. Suszarka ma pompę ciepła i suszy temperatura 40 stopni, a pralko-suszarka suszy grzałką na 80 stopniach
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: na mate wyciszająca to dałeś się naciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) urządzenie konstruowane jest tak, aby nóżki były stabilnie oparte na podłożu a całe (większość) drgania pochłaniały amortyzatory. Przy macie, obstawiam gumowej, całe urządzenie będzie się lekko kołysać i wchodzić w dodatkowe drgania. Raczej nie pomoże, czasem nawet szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 1
@littlepieceofheaven też niedawno kupowałem, bo stara pralka była już raz naprawiana a i pojemność dla rodziny 2+2 była za mała.

Pamiętaj o należytym wypoziomowaniu. Nawet lekki pochył powoduje, że pralka telepie. Najlepiej daruj sobie te podkładki ;)
  • Odpowiedz