Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ow3n: smietnikowa liga standard, z kazdej ligi tam leci zawartosc stasha i wszystkie postaci. generalnie lepiej na nowej lidze grac, nowe mechaniki i kazdy zaczyna od zera
@Ow3n: quality w rzeczach (poza ringami amuletami i pasem, ale to late game) podnoszą podstawowy atrybut jak armor (redukcja fizycznych obrażeń) evasion (uniki,ale zdecydowanie trudniejsza mechanika) i Energy shield (niebieska tarcza przy HP) ważne są oprócz tych powyższych również resistance na fire cold light i zawsze warto inwestować aby mieć +75%. Orby warto odkładać na późniejszą grę do 64lvl chodzisz w tym co znajdziesz. Bo nie opłaca się inwestować orbow w
@JinZtonikiem: @JinZtonikiem: @Kalwigi: Dzieki Panowie za rady i pomoc. Jednej rzeczy chyba jeszcze nie rozumiem do końca. Jest często w lokacji takie rogi, przechodzę przez portal, gdzie mam swoje odbicie i zabijam potwory. Im więcej zabije tym lepsza nagroda. Jest jakiś sposób na to? Zauważyłem, że jak przechodze przez "pieczarki" to się odradzają miniony
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ow3n: wzmacniaja glowny gem, np jak uzywasz arc to dodajesz added lightning damage i bije mocniej itd. kolor socketow mozna zmieniac, kolejnosc gemow nie ma wiekszego znaczenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ow3n: szybciej biegasz, wiecej zabijesz, wiecsj map zrobisz itd. W labiryncie odblokowujesz nowa klase postaci, do wyboru masz 3, kazda ma cos unikalnego co ja okresla. Poszukaj ba google gadzie sie odblokowuje lab triale, pozniej w a3 w miescie masz wejscie do labirybtu, jak tam zginiesz to musisz od bowa zaczynac labirynt, takze uwazaj na puapki :)