Wpis z mikrobloga

Specjalnie na dzień mamy, czyli dzisiaj. Tak to dzisiaj. To dzisiaj. Co dzisiaj? To dzisiaj? Ło gurwens!!!1111
Ciężko nie pamiętać (reklamy w tv, w necie, itd.), ale zdecydowanie łatwiej wskutek np. prokrastynacji nie ogarnąć żadnego upominku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niezależnie od powodu łapcie specjalny kod:

MAMUŚKI2020


Jest go 40 sztuk na -15%, do wykorzystania tylko dzisiaj. Nie wiem, czy trzeba się spieszyć, obstawiam, że aż tak dużo osób nie kupuje żelków dla mamy w dniu dnia matki xD

Jeśli jednak jesteście w tym fantastycznym gronie to weźcie np. żelki serduszka, macie duży wybór żelków w kształcie owoców (i o smaku też). Może kawowe? Albo borówki?W sumie to nie wiem, co dokładnie polecić klientowi typu "mama" xD jeżeli mama jest rozrywkowa, to mógłbym polecić żelki, których raczej nikt nie chciałby widzieć w ustach własnej mamy xDDDDD Dobra, zatrzymajmy tutaj tę karuzelę śmiechu.

Skorzystam z okazji i jeszcze wyjaśnię ostatnie rozdajo, w którym plusów uzbierało się 2592, więc zwycięzca otrzyma 2,592 kg żelków ( ͡ ͜ʖ ͡) a więc puszczamy mirkolos w ruch...

@coyot89 - GRATULUJĘ :D wbijaj do sklepu z żelkami i wybierz sobie dowolne rzeczy! Ogranicza Cię jedynie ich łączna waga - musisz się zmieścić w 2,592 kg ( ) na koniec wybierz swój Paczkomat i ustaw przelew tradycyjny (nie płać!) - numer zamówienia prześlij do mnie na priv, a ja zrobię resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Na dzień dziecka dojdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) #gusto
ecco - Specjalnie na dzień mamy, czyli dzisiaj. Tak to dzisiaj. To dzisiaj. Co dzisia...

źródło: comment_1590482194fL5OTDtj4U045CbbG4lZwN.jpg

Pobierz
  • 14
@Eskeel: no wygląda trochę jak automat do wykopywania/plusowania xD no nic, jak nie się nie zgłosi w ciągu 48h, to odpalę ponownie mirkolosa