Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentSpecjalnyCooper: raczej poszło jeszcze w 2019; pamiętaj, że kwarantanna jest od marca 2020 na bank w 5 miesięcy poszły te tańsze. Btw gościu z kobierzyńskiej 164 bodajże chwalił się kiedys, że 4 razy już podwyższali ceny xD także tego no
  • Odpowiedz
@AgentSpecjalnyCooper: Na "priv" dostaniesz starą cenę + promocję + może nawet miejsce postojowe lub jakieś bajery. U wszystkich tak jest. Cena jest pewnie z końca lutego kiedy był szczyt. Po metrażu / cenie widać, że to jakieś zadupie i to na bank poleci do grudnia.
  • Odpowiedz
@mickpl: Pochwal sie gdzie dają miejsca postojowe :D Większość znosnych inwestycji w Krk oferuje 0,5-1% zniżki.
Jeśli promocje murapolów etc. nazywasz promocjami, to tak jakbyś sie cieszył że znalazłeś przeceniony kurs na Udemy :D Oni mają promocje przez caly rok, spamują sms-ami i mailami co kilka dni
  • Odpowiedz
@michtinka: Nie wiem jak w Krakowie, ale we Wrocławiu wystarczy telefon i zapewnienie, że masz zamiar kupić tu i teraz, bo cośtam i w ciągu najwyższej paru dni masz telefon z promocją.
  • Odpowiedz
@Gonzo34: sam szukam coś na Językach/Jagodnie. Gadałem z kilkoma deweloperami, dostalem kilka ofert na maila. Archicom proponuje na wejście 8-10% rabatu, DomD wrzuca też coś około tego. Obniżki są, ale prawdę mówiąc stare ceny nawet obniżone o te 35-40 tys jakoś nie skłaniają mnie jeszcze do kupna, zwłaszcza że deweloperzy są cwani. Z jednej strony dają rabat, ale np. podrożały u nich miejsca parkingowe.
  • Odpowiedz