Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: chyba nie XD nie chodzi o polityczne rzeczy bo i tak ściek, ale spróbuj się pochwalić czymkolwiek, tam a tu. No przecież tutaj jakbyś do ZOO wszedł i świnie o opinię prosił.
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Niestety ale tak to wygląda, w szczególności na "specjalistycznych" tagach, na wykopie mam wrażenie, jakbym gadał z 15 latkami z karachanu, na reddit z ekspertami co mają 20 lat doświadczenia w danej tematyce.
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: tak tak, dopóki nie poruszysz jakiegoś tematu tabu danego subreddita albo nie jesteś tymczasowym wrogiem publicznym (np. Turcy na r/Europe)... Wtedy ci wszyscy przyjacielscy redditorzy zmieniają się w żmije, wytkną ci wszystkie błędy ortograficzne, przejrzą ci profil i zmieszają z błotem, albo w najlepszym wypadku zostaniesz wyproszony z subreddita na 2 tygodnie od jakiegoś moda. Cieszcie się z wykopa i doceniajcie co macie, bo alternatywy są tylko gorsze (już nie
  • Odpowiedz
@pacjent_0: Sam przez pewien czas obserwowałem r/Gwent i tag #gwint na wykopie (Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana to jak zresztą nazwa wskazuje komputerowa karciana gra w świecie Wiedźmina od CD Projekt Red). Na wykopie jak wychodził update to ludzie pisali co im się podoba, a co nie. Czasami denerwowały ich zmiany i pisali tylko o tym, co im się nie podoba. Na reddicie wyglądało to tak : "CDPR to najlepsza firma na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Olga_Lengyel: no faktycznie xd ostatnio wszedłem na jakieś zdjęcie na jednym subie i zapytałem z czego to zdjęcie (w sensie jakiś event) to mnie zdownvotowali xd tam #!$%@? tacy mili jak na elektrodzie xd
  • Odpowiedz
@Olga_Lengyel: Lepsze wykopowe "usun konto" niz shadowban w bialych rekawiczkach za samo pisanie we "wrogim subie". I nie chodzi tylko o polityke, ludzie dostawali bany na subach z gry o tron tylko dlatego, ze udzielali sie na r/freefolk.
Reddit ma sporo plusow, ale power tripy czesci modow i ich cenzorskie zapedy to jego najwieksza zakala.
  • Odpowiedz