Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jan_K
przecież główna część r/Gwent to #!$%@? po devach za zabugowane update'y oraz niezbalansowanie, o czym ty mówisz XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@seshh powiem tak: wrzucilam śmieszny obrazek nie zdajac sobie sprawy ile osób go popiera, coś jest na rzeczy a ja idę spać i proszę mnie już nie wołać. Dobranoc
  • Odpowiedz
@seshh: O tym jak wyglądał r/Gwent jakieś 1,5 roku temu. Nie wiem czy zauważyłeś, ale pisałem w czasie przeszłym. Przestałem obserwować bodajże w okolicach grudnia 2018, wydali wtedy Mid-Winter Update, czy coś takiego. Na wykopie ostro po tym jeżdżono, na reddicie jeszcze dzielnie broniono, chyba zaczęli się łamać dopiero przy spóźnionych łatkach, które na dodatek więcej psuły, niż poprawiały.

Ciężko mi zweryfikować, czy faktycznie nastawienie na reddicie obecnie zmieniło się
  • Odpowiedz
@Jan_K: Wróć, jeśli Homecoming był w październiku 2018, to MWU był w grudniu 2017, 2,5 roku temu. Zresztą mało istotne, chaotyczny rozwój Gwinta to temat na książkę. Natomiast faktem jest, że wtedy odbiór tego co się działo dookoła gry był zupełnie inny na wykopie i reddicie, tam słodzono do porzygu, nie dostrzegając tego, że w rozwoju Gwinta nie ma spójnej wizji.
  • Odpowiedz
O tym przyjaznym reddicie to można chyba tylko na wykopie przeczytać xD Kiedyś spytałem czy jest w moim mieście jakaś myjka ciśnieniowa (UK, myjnie dalej zamknięte) bo chciałem opłukać auto z syfu i dowiedziałem się uwaga, że jestem leniwy bo nie chce mi się nosić w wiaderku wody z drugiego piętra. Dodatkowo dowiedziałem się, że mycie gąbką maczaną w brudnej wodzie wcale nie rysuje lakieru i że mówią tak tylko ludzie zarabiający
  • Odpowiedz