Wpis z mikrobloga

Oglądałem całe te #nicsieniestalo i jak mi nie żal tych debilek. Wszyscy po jednych pieniądzach są. Wszystkie one wiedziały czym to śmierdzi a mimo to pchały się na te imprezy jak ślimaki aby tylko zaistnieć wśród znajomych - taka prawda.

I nie ma tutaj porównania ta "pedofilia" do tej kościelnej tutaj widzę tylko zwykły nieudany handel lub co najwyżej przejaw cwaniactwa z jednej lub drugiej strony. Od samego początku jedna strona chciała wykorzystać drugą.

Problemem nie jest ten świat przestępczy na które są odpowiednie paragrafy. Problemem jest wychowanie tych idiotek od małego, które w tym wieku w ogóle myślą o takich imprezach itp. Nie mają innych zainteresowań tylko kto gdzie z kim i ile wypił.

Myślałem, że dokument ten jest coś wart a straciłem ponad godzinę życia.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@takelbery: Nie masz całkowicie racji, te dziewczyny były zmuszanie do seksu i zastraszane. Poza tym seks za pieniądze z osobą młodszą niż 18 lat to przestępsto.

Częścią racje jednak masz, bo tych dziewczyn nikt do klubów nocnych nie zaciągnął siłą, same przyszły, jakby były lepiej wychowane to by tego nie zrobiły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: No tu sie nie zgodze wlasnie w ich zeznaniach tak to wyglada bo "nie powiem prawdy, bo co ludzie powiedza". To jest tabu i kazdy wie jak jest. Liczyly sie z tym, od samego poczatku ze sa zapraszane, pija i korzystaja z rozrywek za free. I tu sie pojawil konflikt bo one chcialy wyruchac ludzi ktorzy w ruchaniu innych maja duzo wieksze doswiadczenie.

Nie bronie tych ludzi ale wystarczy zobaczyc