Wpis z mikrobloga

Bardzo czekałem na serie z Afryki Zachodniej i bardzo się zawiodłem. Odcinki o niczym, motorek lub spacer ulicą i narzekanie. Nikt z Polaków nie podróżuje po tych krajach, można było wiele opowiedzieć i pokazać. Jak wygląda codzienność, co jedzą ludzie, jak mieszkają itd. w zamian otrzymałem olbrzymią dawkę rasizmu ograniczenia światopoglądowego. Ktoś powie, nie oglądaj jak Ci się nie podoba, a ja właśnie uważam, że trzeba obejrzeć, żeby wyrazić swoje zdanie. Porównajmy sobie przez świat na fazie z bez planu, dwa różne światy, również na patronite, czego nie rozumiem. Pomijając już ograniczony światopogląd Fazy, z bez planu przynajmniej mogę się czegoś ciekawego dowiedzieć. Niech bez plany jedzie do zachodniej afryki, bo można zrobić mega materiał jakiego nie ma na polskim youtube.
#przezswiatnafazie #bezplanu
  • 6
@captainbuttnaked_1m: Przecież Faza nigdy nie wchodził w głębsze interakcje z miejscowymi. On ledwie po angielsku duka, coś tam umie z hiszpańskiego po podróży do Ameryki Południowej i tyle.
Kiedyś można było liczyć na jakieś przypałowe przygody, ale ostatnio już i tego brakuje, więc zostaje właśnie robienie kilometrów przez Afrykę i skakanie z kraju do kraju, bo "tu nic nie ma do pokazania, ale może tam coś będzie!"