Wpis z mikrobloga

Ok, żeby nie być ignorantem przeczytałem w całości Tezy Konstytucyjne Krzysztofa Bosaka. Poza działem 16. o ochronie życia - to świetny dokument. Żebyśmy się zrozumieli, popieram ochronę życia od poczęcia ale kompromisu aborcyjnego bym nie zmieniał. Śmieszy mnie natomiast analiza autorstwa oko.press (wrzucona zresztą kolejny raz bo poprzednio zakopano). Ciekawe ilu z was przeczytało tekst źródłowy, a ilu swoje opinie opiera na mocno naciąganym artykule?

#polityka #konfederacja #bosak #bosak2020 #ruchnarodowy #bekazlewactwa
Pobierz L3stko - Ok, żeby nie być ignorantem przeczytałem w całości Tezy Konstytucyjne Krzysz...
źródło: comment_1590307465RQZTl4VsAPvRvHUvsNylED.jpg
  • 46
To co robią ci sekciarze LGBT to wytwarzanie atmosfery w której stosowany jest PRZYMUS na jedną jedyną prawdę. Albo akceptujesz drag queen, #!$%@? gejami i tęczami w każdym askpekcie życia publicznego albo jesteś bigot i homofob.


@Bizancjum: Mam jednak wrażenie, że w Polsce problem jest raczej z tym, że wiele osób na samo hasło LGBT traci głowę i nie można mieć sensownej dyskusji na ten temat, bo właśnie m. in. zaraz
Myślę, że to przez to, że wierchuszka ideologiczna LGBT to nie są sensowni ludzie.


@Bizancjum: Kogo masz na myśli przez wierchuszkę, tych co są najgłośniejsi i najbardziej skrajni? Ekstremiści z definicji nie są sensowni, niezależnie od przedmiotu sprawy. Tylko nie wiem, co w takim razie proponujesz, w ogóle przestać dyskutować o problemach społecznych?

Możesz wskazać do którego fragmentu mojego wpisu odnosi się ten fragment? Nie napisałem przecież nigdzie, że głownym
Fajne jest stawianie europosłów przed Trybunałem Stanu za to, że głosują nie tak jak Bosak by tego chciał?


@RegularJohnny: To jest moje ulubione, nie może być tak że zostanie wybrany ktoś kto ma inną opinię niż ja, a jeżeli zostanie już wybrany to powinien reprezentować moje przekonania. Demokracja i wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bizancjum: Korwin prezentuje jedyne zdrowe podejście? Według jakich standardów? Najbardziej liberalna wypowiedz Korwina na temat legalizacji związków jednopłciowych pochodzi z 2003 roku: „To jest bez sensu. Jeśli dwóch panów chce się wspólnie rozliczać z podatku, niech założą sobie spółkę zgodnie z prawem handlowym. Mogą ją nawet nazwać Małżeństwo. Niech jednak przywileje rodzinne zachowają ci, którzy wiążą się w celu płodzenia i wychowania dzieci.” Później tylko gadał te swoje bzdury o odróżnianiu