Wpis z mikrobloga

2 samochody w moim mieście i jeden z tych 2 to ten piękny merolek. Nie mogłem się oprzeć, by przez chwilę poczuć się jak Pan. Nawet zadbane te samochody. Ludzie nie #!$%@?ą ich pod Kauflandem, a dużo osób się tego obawiało jak je wprowadzili. Tylko jak podszedłem do niego to miał na szybie bocznej od strony kierowcy jakąś folię przylepioną na taśmę malarską. Myślałem, że to szyba poszła, ale szyba w porządku. Zdjąłem ją i położyłem na fotel, bo nic widać nie było. Mam nadzieję, że nie dowalą mi za śmiecenie. Poruszając kwestię właściwości jezdnych to jak na klasę A to ten samochód wydaje się strasznie duży z zewnątrz. Prędkości też nie czuć. Jechałem jak człowiek 50km/h w mieście żeby nie było "gówniarz dorwał się do merca i zabija ludzi" to jakiś cwaniaczek w Megane musiał wyprzedzić :P Ogólnie człowiek cykora ma tym jeździć. Świeży samochód. Ale cieszę się, że Panek udostępnia takie samochody. Szkoda tylko, że 23 minuty jazdy to 38Zł, ale i tak zaoszczędziłem przez brak wyjść z funflami przez wiecie co to mnie stać.
#panek
FraXeR - 2 samochody w moim mieście i jeden z tych 2 to ten piękny merolek. Nie mogłe...

źródło: comment_1590273728Ldmd7vGS7xOIYY9uSrRjAo.jpg

Pobierz
  • 1