Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski trochę #zwiazki

Historia krótka. A właściwie coś co odkryłem po czasie o swojej byłej. Nie będzie tu niczego szokującego, nie będzie to dobra pasta na przyszłość. Po prostu mam ochotę się z tym z Wami podzielić. Otóż, moja była słuchała takiego podcastu, nazywa się Tu Okuleniewska. Jakoś nigdy nie pomyślałem o tym, żeby odpalić sobie to i posłuchać. Może to był błąd, bo zrozumiałbym wiele jej zachowań. Wiecie, ludzie czerpią pomysły, inspiracje czy nawet poglądy i przekonania z różnych miejsc. I nie oszukujmy się, nie są to tylko wielkie postacie wręcz archetypowe. Czasem i chyba najczęściej dotyczy to naszego środowiska, znajomi, rodzina, przyjaciółki/przyjaciele. A tym razem, chodzi o jakąś gadającą babę do mikrofonu.
Właściwie, nie byłoby by w tym nic dziwnego. Gdyby nie to, że przez przypadek trafiłem na nią niedawno na Spotify. Odpaliłem, jakoś minął jeden, drugi.. kolejny odcinek i słuchając tego zacząłem wizualizować sobie, a właściwie przypominać różne zajawki mojej byłej, które właściwie pojawiały się chronologicznie z tymi odcinkami.

Mam teraz taki mindfuck.

Więc mirki, jak chcecie zrozumieć swoją babę, to zainteresujcie się tym co wasza różowa czyta, ogląda, słucha. A może akurat pomoże Wam to się lepiej zżyć, poznać czy zrozumieć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec9980149252042ed39813a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Śledzę redpillowski kontent od dosyć dawna. Dzięki temu zrozumiałem mechanizmy psychologiczne działań kobiety. Coś takiego jak ,,życie razem z kobietą" albo ,,miłość" jest już dla mnie bezużyteczna i przeterminowana

Kobieta jest dla mężczyzny jak kula u nogi która nie oferuje żadnego wsparcia a ciągnie go na samo dno
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama slucham tego podcastu, lubie jego autorke i za bardzo nie rozumiem jakie schematy zachowan twoja była mialaby z niego czerpac. Chyba, ze słuchała "idiotek" i po prostu sie zorientowala, ze ten zwiazek jest toksyczny czy cos, jednak niczego nie zakladam bo nie znam sytuacji
  • Odpowiedz