Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comfyStefan: to nie jest tuner do zabudowy rack, nie ma ani mocowań ani rączek. Starsze sprzęty z lat 70 miały często wystające ponad obrys obudowy panele frontowe :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@simo_pl: o audiolab dużo dobrego słyszałem, teraz na thule spirit balance one lecę no i kolumny jak zwykle wiekowe. Dziś im remont zwrotnic zafundowałem :)
  • Odpowiedz
@bonus: W zasdzie to fakt, jest jasno, ale bez jakiejś przesady. Moje ucho jest zadowolone :-), przymierzałem się wcześniej do Pylonów Diamond Monitor, ale tam zupełnie brakowało dołu, może kwestia słabego wzmacniacza w salonie. Tu mi nie brakuje żadnego pasma, brzmi bardzo przyzwoicie. Chociaż moim marzeniem jest podpięcie ich do przyzwoitej lampy, jednak żona kręci nosem. W zasadzie przy wyborze kierowałem się opiniami ale i wyglądem, tutaj jakiś test: https://hi-fi.com.pl/testy/kolumny/4567-dali-opticon-2.html
Dodam
  • Odpowiedz
@axis85: Miałeś okazę testować Diamondy w pokoju? Bo biorąc pod uwagę wysterowanie i fizykę, to niemożliwe, żeby miały mniej dołu niż Opticony. Ja słuchałem Diamondów tylko w salonie, grały naprawdę przyzwoicie, ale brakowało mi w nich stereofonii.

Ja mam szczęście bo mój wzmacniacz ma wejścia Pre-in i mogę podłączyć przedwzmacniacz lampowy - rzeczywiście zupełnie inny dźwięk.
  • Odpowiedz
Audiolab 6000A


@axis85: Zawsze możesz sprzedać Audiolaba, kupić jakiegoś Atolla, Roksan, NAD, z wejściem pre-in i podłączyć lampę. Lampa 1500zł + Wzmak 1000-2000zł
  • Odpowiedz