Wpis z mikrobloga

trzymanie ich w takich witrynach nie podoba mi się, nie lubię jak coś jest zamknięte i nie mogę tego wziąć tak po prostu. Lepiej zrobić z tego ulicę.


@Qullion: a te witryny nie są otwierane? U góry po środku te metalowe elementy są inne - jakby można było za nie złapać
@damw: mam taką samą tylko trzymam sobie tam małą kolekcję minerałów i skamieniałości. Otwierają się i się telepią. Dobre są by postawić coś i się przyglądać. Od lego mam stół, komodę i regał, jak mam ochotę coś wziąć to biorę, nic nie otwieram.
@Polanin: w domu trzeba sprzątać co jakiś czas to nie ma wtedy wielkiego problemu i pozostaje tylko poprzecieranie szmatką co jakiś czas. Jak ma być witryna i ktoś tak lubi to raczej w formie regału. Ta witryna się po prostu do lego nie nadaje.
Ja mam część zestawów w postaci elementów w pudełeczkach na stole by coś sobie poukładać. Nie kręcą mnie takie witryny.
w domu trzeba sprzątać co jakiś czas to nie ma wtedy wielkiego problemu


@Qullion: To duże uproszczenie. Zależy gdzie mieszkasz. Nie mówię, że takie szkło to najładniejsze co można wymyślić, ale jest za szkłem, a to dużo zmienia.
@Qullion: kurzenie się to straszna dupa zwłaszcza w przypadku modularów, nawet codzienne odkurzanie podłóg nie pomagało bo kurz się unosił i osiadał na zestawach. W moim przypadku przy posiadaniu 2 modularów mnie to irytowało i jeśli bym miał je trzymać to tylko pod jakimś rodzaju szkłem.
@stresS: Nie boisz się, że Ci wyblakną/zżółkną od światła słonecznego? Promienie słoneczne mają niszczycielską siłę. Odsunąłbym od okna, no chyba że roleta opuszczona na stałe. Generalnie to wspaniała kolekcja :-)