Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Potoczyłem się dziś kołem miejskimi (tak tak tym co na stacjach) na Paprocany z Szopienic taką klasyczną trasą (Nikisz - Janów - Gisz - Muchowiec - Jankiego - Armii krajowej- Niezapominajek itd). Niestety patrząc na moją formę oraz fakt że plecy nie te, faktycznie jazdę można było dosłownie uznać za toczenie. Jeszcze fartem zdążyłem bo bym nie 10 a 14 zł zapłacił (brakło ok 5 min) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście przez całą drogę tylko lekki deszczyk albo wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sylwkespamuje #rowermiejski #katowice #tychy
sylwke3100 - Potoczyłem się dziś kołem miejskimi (tak tak tym co na stacjach) na Papr...

źródło: comment_1590239414sK1Wqp03tDqUjNAWbDcEmx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: korzystasz z jakiś map czy znasz drogi?

@kupczyk: Ogólnie jak pierwszy raz jadę patrzę na google + rowerem po śląsku. Czasami gdzieś pokrąze i obam teren. Tę trasę znam już więc problemu nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: tak tak. Zapomniałem napisać

@kupczyk: No to jedziesz na Mąkołowiec i tam na pętli masz dwie opcje tzn na lewo jedziesz miastem czyli tak jak idzie drogą aż do Niezapominajek potem Zapusta - Armii Krajowej - Jankiego (ścieżka) potem Prusa do końca a potem w Las aż do takiego punktu wypoczynku gdzie będą kierunkowskazy z trasą na Muchowiec.

Druga opcja to jedziesz w prawo od pętli na
  • Odpowiedz
one nie są najwygodniejsze dx


@piezometr: A co do komfortu to miałem szczęście bo trafiłem na stosunkowo sprawny. Zdarzały się takie graty gdzie po chwili jazdy zaczęły przeskakiwać przerzutki, hamulce tak działały że szybciej nogami byś się zatrzymał, innych mankamentach typu słabo trzymające się siodełko czy kierownica która była tak luźna że latała góra - dół nie wspomnę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piwko w ręke i jazda :)


@snusmumriken1971: Ale to chyba na tyle czasu nie jedno( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sylwke3100: Nie sprawdzałeś czy da się gdzieś wypożyczyć jakiś mtb/cross normalny w Kato? Tak jak w górach jest? W sumie to by była spoko opcja, tylko pewnie sporo drożej :/


@piezometr: Pewnie się gdzieś da ale takie coś to bym musiał sporą trasę zaplanowaną
  • Odpowiedz