Wpis z mikrobloga

@only_dgl: po dzisiejszym ponownym obejrzeniu jak najbardziej na plus. Może sezon 6 nie był idealny, ale finał miał jak najbardziej wszystko, czego trzeba. Wypełniony akcją i walką o najwyższą stawkę oraz mnóstwo wzruszeń i odwołań do przeszłych odcinków. Nie poznaliśmy może wszystkich odpowiedzi, ale chyba zawsze musi zostać coś do samodzielnej interpretacji...
@Mega_Smieszek
@Majam
z tym finałem to prawdopodobnie chodzi o to, że ludzie nie zrozumieli niektórych rzeczy i mieli ból dupy, że to już koniec, a "nic nie wyjasnili"

miałem tak gdy oglądałem Lost po raz pierwszy, teraz uważam te zakończenie za idealne

z tego co pamiętam to nie wyjasnili jedynie:
1. zrzut żywności od dharmy
2. moce Walta (porzucony wątek?)
3. co robi black rock na środku wyspy (jak dla mnie to
@patrykw96: Zrzut Dharmy został wyjaśniony w epilogu - https://youtu.be/kH0P-CA7ntE

Wątek wyjątkowości Walta rzeczywiście został raczej porzucony, gdyż chłopak zbyt szybko rosnął xD (ale znów patrz epilog)

No a rozbicie się Black Rock w sumie widzieliśmy w Ab Aeterno, ogromny sztorm spowodował, że uderzyli się o statuę i rozbili na wyspie, ale to rzeczywiście nie tłumaczy dlaczego statek jest w środku dżungli.