Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sensowny #autohandel w #gdansk który jakiś Mirek w praktyce sprawdził? Chce sprzedać dupowoza swojego i coś lepszego zgarnąć ale mam wrażenie że w autohandlach tylko i wyłącznie oszukujo a niezbyt mam ochotę wysłuchiwać od potencjalnych kupców "paaaaanie ale ten 10 letni samochód ma rysy i wytartą kierownice" xD dobrze myślę czy tak było kiedyś w autohandlach? #motoryzacja
  • 18
@Norskee to ja rozumiem ale jeśli odpicują auto + mają lokalizacje to zarobić na mnie s jednocześnie zapłacić mi tyle ile chce to nie powinien być kłopot. Zastanawiam się tylko czy to urban legend że turbo szroty z trocinami w silnikach nadal są w autohandlach...
@Northmaniack no bez kitu, ale z drugiej strony np jak chce oddać do komisu swojego i rękę jestem w stanie sobie uciąć za stan u przebieg. Rysy u obcierki to pierdoły
@namiot666 będę wystawiał za 20tys że względu na zarysowany zderzak z przodu (celowo od zakupu nie wymieniałem bo mi nie przeszkadzał a nie chciałem potem słuchać że to szrot bo ma inny lakier na zderzaku). Dziś byłem w jednym autohanlu (nie tym podanym wyżej) i gość mi okazyjnie chciał sprzedać (oczywiście szybko bo w pon już go ktoś na pewno kupi) furkeę co miała mieć tylko wady lakiernicze...a po Vin w 15
w sumie szukam autka ale za 15k, jeśli jesteś w stanie opuścić dla mireczka to mogę je zobaczyć :)

@magiol pińcet dla mireczka jak najbardziej, 5k niezbyt :)
oki rozumiem, daj znać ile zaproponowali ci na auto handlu.

Tam gdzie chciałem się o cenę dowiedzieć powiedzieli krótko: cena z OtoMoto za podobny rocznik i przebieg -15%
Co daje około 18/19 myślę lekko. Sam myślę że v sprzedam za 20 bez większych problemów. W razie czego oddam do nich.
@pufcyneracy: sprzedałem im auto za 1,5 z pewnymi wadami. Za dwa dni wystawione zostało za ponad 5 bez wad i ze skręconym licznikiem. Mam nawet screeny porobione, ale to było ponad rok temu. Po prostu uważam, że trzeba mocno patrzeć co się u nich kupuje i dużo się targować.