Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xenesthis: tak z ciekawości, jest tak duże zainteresowanie u nas, że sprzedajesz je ? I czy one nie zaczną się atakować nawzajem po czasie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xenesthis: gratulację Mirku!

@nollo: ten gatunek nie nadaje się do grupowek, ale jest kilka innych, które świetnie się sprawdza do życia w razem. Najlepszy przykład to Monocentropus balfouri, które wspólnie żerują, budują gniazdo, a samica karmi swoje młode kiedy się wyklują.
Ptaszniki w Polsce cieszą się chyba największą popularnością wśród terrarystów. Widać to szczególnie na targach, gdzie większość stanowią stoiska z pajakami
@paizayletort: @Never_let_me_go: @LegoBatmanRules: @suqmadiq2ama: @shilkax: @Usunelem_Konto: @BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: @Never_let_me_go: No to po co oglądasz i komentujesz? Zablokuj tagi #ptaszniki #pajaki i #terrarytyka i po kłopocie. W ogóle nie rozumiem komentarzy ludzi niezainteresowanych tematem. Dla Was to ohydne, a dla osób obserwujących to pasja i przyjemność. Wasze komentarze są przykre. Czy uznajecie tylko to hobby, które Wam się podoba, nie macie szacunku, że dla kogoś ptaszniki
@Hetrodomitrazocholina: Czyli co? Jak mi się coś nie podoba to nie mogę już tego napisać? Czy Ty się z #!$%@? na głowy pozamieniałes i zabraniasz mi wyrażać swojej opinii na ogólnodostępnym portalu ze śmiesznymi obrazkami?

Mam swoje zdanie i masz prawo się z nim nie zgadzać, ale nie masz prawa zabronić mi wyrażania moich opinii. Tak samo ja mogę się nie zgadzać z Tobą, ale nie mogę Ci zabronić pisania i
@Hetrodomitrazocholina: Po co mnie oznaczasz? Napisałem coś co Ciebie boli? xD ja tam lubię pająki, więc swoje mądrości zostaw dla siebie. Zresztą mikroblog to forum publiczne, gdyby autor nie chciał komentarzy ludzi kompletnie nie zainteresowanych tematem to by tego tutaj nie wrzucał XD Twój komentarz jest przykry, bo kompletnie odbiega od tematu. Nie pozdrawiam