Wpis z mikrobloga

Społeczność vikop.ru to społeczność niesamowitych, uwstecznionych idiotów i mitomanów. Dwa dowody:
1. Mylą Marcina z Łukaszem Szumowskim.
2. Dziwią się, że gość z takimi kompetencjami:

Marcin Szumowski jest absolwentem University of Massachussetts, University of Illinois i University of Nevada, gdzie uzyskał tytuły magistra i doktora oraz MBA.

Wcześniej Marcin Szumowski współtworzył, notowaną od 2014 r. na GPW, Medicalgorithmics SA, gdzie w latach 2005-2011 pełnił funkcję CEO i był odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz uczestniczył we wprowadzeniu na rynek pierwszych produktów w Europie i w USA.

Marcin Szumowski ma ponad dwudziestoletnie doświadczenia w zarządzaniu projektami badawczymi i inwestycyjnymi w branży biotechnologicznej oraz diagnostyki medycznej.


po ponad 20 latach pracy ma udziały w wielu firmach i dostaje dotacje od Państwa na swoje działania.

Pokażcie mi Polaka z lepszymi wpisami w CV. Dr Marcin Szumowski mógłby pracować na wysokich stanowiskach w każdej firmie biotechnologicznej na świecie i wcale nie jest to wyolbrzymienie. Zamiast się cieszyć, że po przekozackich studiach wrócił do tego chlewu obsranego gównem i robi coś dla Polski, to hejtem zachęcacie go do wyjazdu z tego #!$%@?łka.

Nie, nie jestem PiS-owcem. Nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję na PiS. Mam jednak wrażenie, że gdyby prof. Zbigniew Religa w obecnych czasach dostał kasę na swoją klinikę w Zabrzu, również wylałoby się na niego wiadro hejtu.

#polityka #takaprawda