Wpis z mikrobloga

Z racji, że chętnych jest pięciu jak wynika z ankiety (3 + ja i @BlackWatcher) klik otwieram wykopową ligę w darta.

Zasady są proste:
- gramy dwa mecze każdy z każdym (runda i rewanże),
- gramy do 7 wygranych legów lub remisu 6:6,
- mecze rozgrywamy gdy umówimy się ze swoim przeciwnikiem (nie przewiduję ram czasowych, ale dobrze by było nie przeciągać tego dłużej niż tydzień),
- odmiana 501 double out,
- strona, na której rozgrywamy mecze - https://nakka.com/n01/online/ ,
- wynik meczu wysyła zwycięzca mi w wiadomości prywatnej (jeśli chcecie możecie dorzucić screen dla wiarygodności),
- nie wiem co jeszcze, pierwszy raz organizuję taką ligę, więc jak macie jakiś pomysł lub sugestię - śmiało piszcie w komentarzu.

No i najważniejsze - zapisy do ligi. Proszę w komentarzu zadeklarować swoją chęć do gry, a więc zapisać się do #wykopdartsleague. Mam nadzieję, że te trzy osoby z ankiety nadal są chętne, a może będzie ktoś więcej! Zapraszam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dart #darts
  • 20
  • Odpowiedz
@Kubul: właśnie o dobrą zabawę tu chodzi i lekką rywalizację, zawsze lepiej się gra, gdy gra się o zwycięstwo, a nie rzuca sucho w tarczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camefor: do ilu w końcu planujecie grać? Ja chętnie bym w sumie pograł, ale wg mnie na amatorskim poziomie nie ma sensu grać więcej niż do 4 i bez remisów. Mecze do 7 będą za długie żeby rozegrać z rewanżami w tak krótkim terminie jeśli ktoś ma czas tylko wieczorami i kilka dni w tygodniu:P
  • Odpowiedz
To wszystko jest w tej chwili do uzgodnienia, dlatego napisałem, żebyście pisali propozycję. Masz rację, już dostałem taką sugestię, by zmniejszyć ilość legów do 6 lub remis 5:5. Ale jeśli wciąż uważacie, że to dużo, to można zmienić, że zagramy do 5 wygranych lub remisu 4:4. I myślę, że remis jest takim urozmaiceniem, tak samo jak w rzeczywistej Premier League. :)
  • Odpowiedz
Wpisu edytować nie mogę, ale w takim razie zmieniamy zasady wygranej - gramy do 5 wygranych legow lub remisu 4:4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zatem kto jeszcze chętny niech się zapisuje i lada dzień robię terminarz i rozpiskę pierwszych kolejek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@camefor: zapisuję się, ale gdy mając 7 przeciwników każdy ma 14 meczów do rozegrania, w tydzień się chyba nie uwiniemy:) wołaj jak będzie lista to zaczniemy się umawiać i ustal proszę czy gramy od razu dwa mecze czy z każdym będzie potrzebna podwójna ustawka:) Wtedy na pewno w tydzień będzie ciężko, ale forma dnia może być inna i wyniki ciekawsze:D
  • Odpowiedz
@Luks_WGS: w żadnym wypadku nie będzie całej ligi do rozegrania w tydzień :D pisząc "nie dłużej niż tydzień" miałem na myśli rozegranie kolejki, ewentualnie dwóch lub trzech, bo chciałbym podawać mecze do przodu, by ktoś kto akurat ma czas mógł się umawiać dalej.
  • Odpowiedz
@noshieeeeeeet: niestety nie wszyscy mają możliwość korzystania z kamerki grając w darta, stąd taka formuła. Ale nie wykluczam, że jeśli będzie zainteresowanie i osoby zadeklarują, że ogarną sprzęt, to następne sezony będą już z grą z kamerką. Tymczasem trzeba będzie wierzyć w uczciwość i mam nadzieję nikt nie będzie zaślepiony wizją zwycięstwa, by oszukiwać drugiego Mireczka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz