Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kolejny raz wyświetlają mi się na fb jakieś opowieści czy złote myśli autora na temat związków, życia itp. Wchodzę żeby sprawdzić co znajome lajkują i mam łeb rozwalony. W wielkim skrócie: autor radzi jak postępować w życiu, związku ale wszystko sprowadza się do tego, że wina faceta xD najlepsze jest to, że lajkują to setki kobiet, udostępniają, komentują że prawda i tak powinno być. Troche to przerażające biorąc pod uwagę, ze ludzie przecież teraz czerpią wiedze z internetu na temat różnych dziedzin i jakieś życiowe rady biorą właśnie od takich ludzi xD Takich fanpage znalazłem sporo (niektórzy nawet swoje książki wydali) a spora część to profile w stylu oczami mężczyzny czy inne rzekome nazwy sugerujące, że mężczyzna tak widzi świat xD Schemat zawsze ten sam: kobieto nie bierz byle czego, życie jest za krótkie, jadaj najlepsze potrawy, ubieraj najdroższe ciuchy, przebieraj tylko w najlepszych mężczyznach ale tylko takich, którzy o 5 rano budzą cie kwiatami bo to oznaka prawdziwej miłości, której nie ma w dzisiejszych czasach i w sumie prawdziwych facetów też nie ma w dzisiejszych czasach ale gdyby był to przy takim spokojnie możesz wpieprzać czekoladę codziennie a on jeszcze ci będzie dokupywał bo to szczera miłość. Największy hejt to fanpage prowadzone przez mężczyzn. Bo wiecie publiczne narzekanie na mężczyzn przez kobiety już spowszedniało i już jest standardem, teraz największe oklaski zbierają ci meżczyźni, którzy pouczają innych. Tutaj wpisy nawet są skierowane na "Ty". Po przeczytaniu takiego wpisu mam już świadomość, że jestem jeszcze niedojrzały bo nie latam za kobietami, nie powinienem poznawać przez internet tylko podchdozić na ulicy, jestem oczywiście skąpy bo nie wydaje na nieznajomą kobiete, nie wyręczam ją, nie robie za nią co wszystko jest oczywiście też dowodem, że mi nie zależy. W komentarzach widzę, że miałem racje i jestem do niczego xD Kiedyś to byli faceci a teraz to nie ma.

#rakcontent #zwiazki #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec7875b49252042ed397e6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kolejny raz wyświetlają mi się na f...

źródło: comment_1590143475nEllq0ln5mX84jFX7krUBX.jpg

Pobierz
  • 9