Wpis z mikrobloga

Halo Wrocław - Kozanów, okolice Kolistej- jak tam stoicie z miejscami parkingowymi? Przymierzam się do mieszkania z rynku wtórnego i zastanawiam się jak tam wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi.
#wroclaw #kozanow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papilon: Nie znam aż tak dobrze tamtych rejonów ale za Biedronką przy Kolistej jest jakiś ogrodzony parking ze szlabanem i jak byłem tam parę dni temu to były bannery, że wolne miejsca do wynajęcia. Za ile to nie wiem ale ja bym wynajmował bez zastanowienia.
  • Odpowiedz
@Papilon: Kolista i ogólnie Kozanów to miejsce gdzie najlepiej mi się mieszkało we Wrocławiu.

Nie mieszkam od dawna tam, ale rok temu byłam kilka razy na Kozanowie w różnych godzinach i nigdy nie miałam problemu z miejscem parkingowym.
  • Odpowiedz
@Papilon: Nie ma, teraz na Kozanowie mieszka sporo rodzin z dziećmi bo jest tam spoko infrastruktura (dobry dojazd do centrum, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, dużo terenów zielonych). Oczywiście jak na każdym takim blokowisku też jest dość sporo studentów i paru dresów też się znajdzie ;) Żałuje, że mój mąż nie chce się do Kozanowa przekonać, bo sama z chęcią bym się tam przeprowadziła.
  • Odpowiedz
@Kowal13: Ostatnia powódź była w 2009/2010 jakoś? Potem wały przeszły całkowita modernizacje. No i zalało wtedy bliżej pętli autobusowej, pamiętam bo mieszkałam wtedy na Dzielnej i woda się zatrzymała przed moim blokiem :D Na Kolistą nawet nie doszło
  • Odpowiedz