Wpis z mikrobloga

  • 497
Ale #!$%@?. Nie dziwię się, że mają tylko 6k subskrypcji. I ciekawe dlaczego komentarze są wyłączone ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Dałbym dziewczęciu worek i niech idzie zbierać śmieci po lesie zamiast nawijać takie farmazony. Przecież te bzdury to kwintesencja ignorancji srogo okraszona frustracją i jakimś gniewem tej dziewczynki. Wynikającym pewnie z tego, ze na balu maturalnym żaden chłopak nie wziął jej do tańca... Srogie raczysko milordzie! Aha, jeszcze jedno. Różowe jedna prośba. Nigdy ale to przenigdy nie róbcie sobie takiej fryzury. Jedno jest pewne, kiedy jednak się na nią zdecydujecie, nawet najbardziej
  • Odpowiedz
@josedra52: ona nie wpadła na to ze np taka energetyka mniej kobiet sie interesuje dlatego jest ich tam mniej? XD
o tej kopalni tez dobre #!$%@? XDD napewno kobiet nie ma w kopalniach dlatego ze sa słabsze fizycznie tylko dlatego ze sa kobietami XDDDDDD
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie wiem co mnie napadło i to obejrzałem.

Tl;dr mężczyźni są wychowywani inaczej niż kobiety, są mniej ekologiczni, a ponadto zajmują więcej kluczowych pozycji w gospodarce energetycznej (prezesi, etc) ergo niszczenie planety to wina patriarchatu. Kobiety są bardziej ekologiczne i gdyby było ich więcej na wyższych stanowiskach, to byłoby inaczej.

Nawet nie wiem jak to skomentować, serio. Jest to tak straszne spłycanie tematu, że głowa mała. Zupelnie pomija kwestie gospodarki
  • Odpowiedz
A czy przypadkiem nie jest tak, że kobiet jest mniej w sektorze związanym z paliwami, górnictwem itp bo po prostu kobiet to nie interesuje? XD Na politechnikach tez jest mało kobiet, mysle ze po prostu większość z nich nie ma jakiejkolwiek wiedzy matematycznej/technicznej bo się tym nie interesują. Z tego co widzę po koleżankach wolą nauczyć się psychologii, fryzjerstwa czy pedagogiki. Btw tak samo można powidzieć że przez matriarchat w szkole, gdzie
  • Odpowiedz