Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1137
Dobra Mirki. Więc opowiadam. Grill zaczął się późno bo o 21. U mnie na wsi gminnej jest to źle postrzegane bo zazwyczaj ludzie grilluja o 14 na obiad. Co do pogody to zimno ale mamy ogrzewana altanę z takim czymś na gaz no i ciepło z grila też robiło swoje. Pierwszy przyszedł sąsiad z żoną i dziecmi. Syn ok 18 lat i córka 16. Przynieśli kiełbasę biała swojego wyrobu (nie ruszyłam jej tłumacząc się dieta ale tak naprawdę to sąsiad robi te swoje wyroby w tym samym pomieszczeniu gdzie śpią psy xD). Sąsiad oczywiście przyniósł whisky ale jak widać coś chlapnął z ojcem przed bo oboje nosy czerwone jak psie penisy. Potem ciotka z wujem sarmatą przyjechali - na szczęście bez dzieci bo nienawidzę gnojków. Paulina przyjechała zaraz po nich i tu pierwszy płot Twist xD okazuje się że wuj sarmata zna Paulinę (bo ja uczył w podbazie) heheh o wyskoczył do niej z tekstem że fajnie ja zobaczyc i że dobrze się składa bo będzie mogła poznać mojego chłopaka xDDD. Byłam zaskoczona tym faktem, ale zanim zdążyłam zareagować ona podeszła i mnie pocałowała. Tak #!$%@? przy wszystkich xD rozmawiałyśmy o tym co zrobimy ale nie było mowy o żadnych gestach czułości xD i teraz po kolei reakcje: wujo samrata homofob ryknął śmiechem i zaczął gwizdać xD ciotka upuściła kieliszek z winem. Matka z ojcem tylko po sobie spojrzeli i posłali mi lodowate spojrzenia. A sąsiad - i tu jego reakcja zaskoczyła mnie najbardziej. Wstał od stołu, wszedł na krzesło, ściągnął spodnie a potem nasrał na stół xDDDDDDDDDD. ALE TO NIE KONIEC. Włożył palec w to gówno i wyszedł z altanki. I zaczął pisać na ścianie naszego domu coś tym gównem xD ojciec wyskoczył #!$%@?ł mu lepe na ryj, matka płacze, jego żona znieruchomiała. Ja wybiegłam odciągnąć ojca bo ten go zaczął kopać. Sąsiadowi krew z nosa, zaczyna drżeć się i wyzywać mnie od pederastek i pedałem (xD) no inba w #!$%@?. Ja się odwracam w stronę domu by pójść po bigos dla ojca na uspokojenie i uchwycilam kątem oka napis na budynku "wykopki i tak to kupio, elyta internetu a 5k pod wpisem baitem" xD
  • 142
  • Odpowiedz
Lipa, czemu wy zdradzacie te bajty zaraz przy najbliższej okazji. ehh licze, że kiedyś zobaczę takiego baita po którym połowa ludzi zacznie mówić ze to na pewno nie bait mimo, że się ktoś przyznał do baitowania.
  • Odpowiedz