Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mopa: być jest, ale nieważny, ważność biletu trwała całe 42 minuty bo bilety SkyCash żerują się po północy -,-
@iErdo: Korzystam ze skycash ale tylko do biletów komunikacji miejskiej, ale taki cyrk to pierwszy raz widzę. W takim wypadku jest to bezużyteczne. Myślę że w razie problemów skycash by musiał wziąć to na siebie, skoro kupiłeś pełnoprawny bilet to musi być ważny do końca przejazdu a nie na godziny
@iErdo za każdym razem jak kupujesz bilet IC w skycash dostajesz maila z kodem awaryjnym i nr biletu. W razie czego podajesz te numery konduktorowi i powinno przejść.
@iErdo: mnie Skycash zrobił tak: kupiłem bilet godzinny który jest też jednoprzejazdowym na jedną linię. Po 60minutach zniknął z apki i kanar wszedł. Nie mogłem go znaleźć więc kupiłem drugi, i wtedy się zaczęło. Karę dostałem, reklamowałem w skycash i kazałem im to zapłacić - szli w zaparte że bilet kupiłem minutę po kontroli itp. Porobiłem screeny bo znalazłem w historii ten bilet i w końcu MPK mi go anulowało, ale
@prawdziwek: szkoda, że to jedyna tak rozbudowana appka w Polsce, bo jest potencjał i luka na mocnego konkurenta, i pewnie pojawi się niedługo jakiś ogarnięty StartUp