Wpis z mikrobloga

@xspeditor latamy od jakiegoś czasu i bez problemu. Czasem kolejki ale bez tragedii. Mandaty za wagi no i warto mieć kilka euro na odczepne. Boxa mamy tylko na Słowację. Rumunia winieta przez www., Węgry Bułgaria kupno marszruty przez net rowniez. Grecja gotówką na bramkach. Jak cos to pytaj
@xspeditor @cbass Byłem raz w Grecji to co kolega wyżej napisał to prawda. Na bramkach akceptują karty Visa. Jak masz możliwość to lepiej żeby kierowca nią płacił bo od cholery tych bramek za niskie kwoty, więc później powstaje sporo drobniaków
@xspeditor: Rumunię latałem regularnie i generalnie tam jest totalny spokój. Parkingi tylko płatne bo na nich jest całkowicie bezpiecznie. Często cyrki z wagą na granicy bo każda inaczej waży. Winieta w Rumunii do kupienia na granicy około 12-13 euro na dobę. Co do aut to życzą sobie naklejek z prędkościami na tyle naczepy, ważnej apteczki ważnych i gaśnic. Butla z gazem poza kabiną i buty na nogach xD generalnie jak dziady
@MatiPatriota: @i-kamieni-kupa:
@cbass:

Dzięki za info, auto mam przygotowane w te wszystkie naklejki itp, z 2019 roku będzie leciało.
Towar lekki tylko niestety drogi ( 100k euro) ;(

Teraz szukam kandydata na podróż bo z tych co są na miejscu to nikt nie chce jechać, a ten co chce tam jechać to jest aktualnie w Rzymie i jedzie do Madrytu xD