Wpis z mikrobloga

Ej Miraski, zauważyłem ciekawą rzecz co do filmu który stworzył Latkowski i właśnie wypuściła TVP (wraz z debatą).

Moja pani matka chyba nigdy nie głosowała na PiS (może poza Kaczyńskim w II turze wyborów na prezydenta Warszawy w 2002), praktycznie zawsze na PO.
I jest od X lat namiętną oglądaczką wszystkich produkcji produkcji TVN-owskich. I zarówno głównej stacji (wszystkie Dzień Dobry TVN, Na Wspólnej, teleturnieje, seriale sezonowe typu Lekarze czy Diagnoza), TVN24 (w tym obowiązkowo Szkło kontaktowe), czy inne produkcje TTV, TVN Style, itp

A tej nocy oglądała film Latkowskiego wraz z późniejszą debatą. Zrobiło to na niej spore wrażenie. I potem jeszcze długo zerkała na to, co mówili na ten temat TVP Info ( _)

Nie wiem, na jaką skalę to będzie miało przełożenie na autorytet stacji, w końcu dobrze udokumentowana sprawa Durczoka niewiele wniosła. Ale ciekawe, ile jest podobnych przypadków jak mojej szanownej rodzicielki. I jakie będzie miało to długofalowe znaczenie. I czy może się to przełożyć na wynik nadchodzących wyborów.

#polityka #polska #neuropa #4konserwy #nicsieniestalo #latkowski #tvpis
  • 4
  • Odpowiedz
@miki4ever: zgoda, mi chodzi bardziej o to że te sprawy pedofilskie nie powinny mieć takiego wpływu na wyborców jaki rzeczywiście zdają się mieć. A co się wydarzy to gdybanie - pożyjemy, zobaczymy
  • Odpowiedz