Wpis z mikrobloga

@Damian77777: Jest lepszy niż Wikingowie - mniej cukierkowy, sporo poważniejszy, ze znacznie lepiej wyważonymi postaciami. Technicznie niczym im nie ustępuje.

No i co najważniejsze fabuła pisana jest na podstawie doskonalej serii książek, więc prowadzona jest logicznie i ciekawie.
  • Odpowiedz
@Damian77777: Zdecydowanie lepszy niż Vikings (obejrzałem wszystkie sezony obu i oba bardzo lubię) - bardziej równy poziom i to coraz lepszy, ostatni sezon rewelacja, do tego świetne sceny walk. Polecam bardzo.
  • Odpowiedz
@weshu: Świetne sceny walk? Wydaje mi się, że bardzo minimalistyczne sceny walk (bitew) są, zazwyczaj chyba jest plac przed bitwą, cięcie i pobojowisko, co nie zmienia faktu, że mi się dużo bardziej podobał niż Wikingowie, widzę, że już jest nawet sezon 4 od kwietnia na Netflixie USA, ale w Polsce ma być sporo opóźniony przez to że Canal+ i player mają exclusiva niestety :/ W każdym razie w pojedynku Wikingowie
  • Odpowiedz
Świetne sceny walk?


@PawelLegowski: Walk, nie bitew, każda walka jest dośc realistyczna i fajnie zrobiona, a nie, że każdy celuje w miecz drugiego. Same bitwy faktycznie minimalistycznie ale wystarczająco ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@weshu: Ok, tak myślałem, walki są bardzo fajne, a to że bitwy są minimalistyczne mi też się podoba, zazwyczaj pewnie masa hajsu na to idzie, a gówno widać, tak że bardzo fajnie rozwiązali tę kwestię. Z całego serca polecam @Damian77777 mój ulubiony serial na Netflixie. Szkoda, że nie wiadomo kiedy sezon 4 będzie :[ Chyba trzeba będzie obejrzeć gdzieś na lewo mimo płacenia za Netflixa. Hura
  • Odpowiedz