Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, jestem z branzy optycznej i jedna sieć optyczna zwana Doktor Marchewka ogłosiła upadłość w marcu, więc jeśli Wy lub ktoś z rodziny robił tam okulary to raczej marne szanse odzyskania zaliczki lub okularów. Powstała grupa na fejsie, podobno Interwencja jest zainteresowana tematem, może coś się uda odzyskać. Pismo do Sądu Upadłościowego jest już niemożliwe gdyż Firma Dr.Marchewka ogłosiła upadłość 18 marca a co za tym idzię zgłoszenie do Sadu należało zgłosić do 17 kwietnia 2020, ale więcej info na tych grupach a jak nie jestem ani pracownikiem ani ofiarą tego optyka. Pracowałam tam kiedyś, ale z tego co wiem to teraz próbują otworzyć nową spółkę i odkupić od Syndyka #optyk #okularyboners #okulary #soczewki #wzrok
  • 15
@archive: raczej nie prawda. Wszystko zalezy jakie powloki i rabaty ma dany klient. Ale zazwyczaj kupują za 30-70 za pare. Ale zazwyczaj na najtanszysz szklach przebitka była jakos 4 razy a na drozszy zazwczaj 2 razy czyli szkla dla optyka za 700 zl są sprzedawane a dla klienta za 1400. Ale tak jak mowie sa gorsze i lepsze firmy i rozne marże lub ceny sugerowane dla klienta od razu w katalogu.