Wpis z mikrobloga

#pytanie: czy to jest #ladnapani #ladnadziewczyna ?
#ankieta: ile punktów w skali 1-10 dla różowego paska z picrela? (1 = bardzo brzydka, 10 = bardzo ładna)

Wg mnie jest przeciętna (ok. 5-6/10), ale idealnie w moim typie. Uwielbiam takie ziemniaczki. ()

#zwykladziewczyna #szaramyszka #szaramyszkadlaanonka #buziaboners
wyjzprz2 - #pytanie: czy to jest #ladnapani #ladnadziewczyna ?
#ankieta: ile punktów...

źródło: comment_15900031064O19qUERMSGKGHMR8aqVKJ.jpg

Pobierz

ile punktów dla różowego paska ze zdjęcia?

  • 1 11.7% (24)
  • 2 9.7% (20)
  • 3 21.8% (45)
  • 4 24.3% (50)
  • 5 16.0% (33)
  • 6 11.2% (23)
  • 7 2.9% (6)
  • 8 0.5% (1)
  • 9 0% (0)
  • 10 1.9% (4)

Oddanych głosów: 206

  • 9
@wyjzprz2: Przez chwilę chciałem dać nawet te 6/10, bo twarz jakoś nie odpychająca, ale ostatecznie (po przyjrzeniu się) stwierdziłem, że jednak wyżej niż 5 nie da rady. Poza tym sylwetka wydaje się trochę ulana, więc możliwe, że dałbym jeszcze mniej za całokształt.
@Faszola: Dla mnie ważne jest, żeby dziewczyna mi się podobała, a nie ile ma punktów w skali 1-10. Nie oznacza to jednak, że nie da się w miarę obiektywnie ocenić urody danej osoby.

Tego typu ankiety robię tylko dlatego, żeby sprawdzić, jak oceniane są dziewczyny, które mi się podobają. Często zarzuca się przegrywom, że nie mogą sobie znaleźć dziewczyny, bo są zbyt wybredni: pewnie chcieliby dziewczynę 8/10, podczas gdy sami są
wyjzprz2 - @Faszola: Dla mnie ważne jest, żeby dziewczyna mi się podobała, a nie ile ...

źródło: comment_1600205732ss5Qb9c0swonF2qvzpaMrX.jpg

Pobierz
@wyjzprz2: Serwisy randkowe ucinają zasięgi i oferują ich polepszenie na określony czas. A to kosztuje i powinno kosztować. Ponadto te usługi na ogół są traktowane jako rynek z seksem na jutro z obcymi osobami (nie licząc może tych dla wierzących), a realia potrójnego retuszu zdjęć (oprogramowanie aparatu cyfrowego, samodzielna obróbka na telefonie lub komputerze, aplikacja randkowa) i tak wymalonych tzip i Chadów skutkują nierealnymi wyobrażeniami o przeciętnym wyglądzie.

Wy chcecie takiej,