Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Zapomniałem, że nowe foty miałem wrzucić do nowego posta ()
No więc w poprzednim spod tagu #kulkoweekspresy wrzuciłem jeszcze kilka fot reperowanej nivony i jadę z koksem dalej.
#nivona #ekspresdokawy #kulek1981naprawiastarocie

Tego tu nie powinno być. W sumie nie jestem pewien, w jaki sposób kawa mogła się w ogóle tu przedostać ( _)
Kulek1981 - Zapomniałem, że nowe foty miałem wrzucić do nowego posta (⇀‸↼‶)
No więc w...

źródło: comment_1589999249y9PFLeqrTZc9NzydsRU6vj.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: co to za element?

Btw cały czas czekam aż trafi Ci się jakiś DeLonghi, a najlepiej model jak ja mam (żeby wiedzieć czy to solidne xD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volan: Delonghi są zupełnie spoko. Najczęściej trafiałem w nich na spalone grzałki, reszta zwykle daje radę.
Tłok zaparzacza odbierający kawę. W tej dziurze powinna znajdować się jedynie zaparzona kawa, a nie trociny. Mogły mocno ograniczać przepływ.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No, nareszcie. Ekspres odpalił i przeprowadził całkiem normalne płukanie, ale coś musiało się przez ten cały czas z napędem zaparzacza, bo dziwacznie buczy przy ruchu, jakby coś tarło. Sama pompka działa całkiem fajnie nic się nie trzęsie przy płukaniu.
Jutro go może rozbiorę.
Tak czy inaczej, główną usterką był pęknięty zawór drenażowy. Po kosmetyce, ten ekspres jeszcze trochę pochodzi.
Kulek1981 - No, nareszcie. Ekspres odpalił i przeprowadził całkiem normalne płukanie,...

źródło: comment_1590009525XA9jkk6Q77xHuOSwojZ5HN.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erajwa: Są spoko, chociaż częściej mam kontakt z ich starszymi modelami i one naprawdę dają radę. Sam mam w domu xsmalla.
Ludzie wypominają im montaż na trytytki, jakby to był jakiś minus, a one sprawiają się całkiem dobrze, właśnie w takich zastosowaniach.
Był tu niedawno Mirek, co kupił lattego i od razu odesłał na reklamację, ale z opisu wynikało że sprzedawca wiedział coś więcej.
Z mojego polecenia kilku mirków nabyło różne
@Kulek1981: a, czyli mam dobrze, a gdzieś ciągle cieknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Widzę parę na ściance w pobliżu tego zaworu drenażowego, ale wydaje mi się że to nie on, tylko uszczelka zaparzacza, bo jak założyłem zdemontowany zawór na blok i wdmuchałem wodę przez rurkę, to zamiast górą, tam gdzie wylatuje kawa, woda leci właśnie dołem.
Masakra, nie mam już do niego cierpliwości, pozostałe uszczelki w bloku
UnitrA - @Kulek1981: a, czyli mam dobrze, a gdzieś ciągle cieknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Widzę ...

źródło: comment_15977647912kKfBtgfcYQh7swDH8H6DW.jpg

Pobierz