Wpis z mikrobloga

No to podróbka Ekipy sie wykruszyła xd
Team X sie rozpadł i najmocniejsze ogniwo Lexy odeszła. Jak nagrywa z rodzeństwem to te filmy są milion razy lepsze i naturalniejsze niż te sztucznie odgrywane scenki w domu X i oby tak zostało ;) A no i jej odejście to zapewne wina Dubiela.
Stuu nagrywając jakieś normalniejsze filmiki a nie te przebieranki tez najlepiej na tym wyjdzie. Minecraft mnie akurat nudzi i nie ogladam go teraz wcale ale content sprzed domu X mi odpowiadał i wtedy Stuu miał fajne filmy. A reszty z tych ludzi to nie ma najmniejszego sensu oglądać xd
#friz #teamx #polskiyoutube #stuu
  • 8
@bartes99: bo ostatnio odkad mieli jakas spine caly czas na filmach jej docinal, byl bardzo wredny, arogancko odzywal itd. Kazdy na jej miejsxu by sie zle czul. Ja sie tylko dziwie, ze mu poprostu nie strzelila w ryj za takie jego zachowanie jak obrażona przytępa laska w trakcie okresu...zeby chlop tak sie zachowywal to szokujace.
@bartes99: no wiadomo ze tak xD wszystko by zrobil by ją wyrwac xd ale jej sie akurat dziwie bo Dubiel jest znacznie lepszy niz ten jej chudy parąg w blond włosach, wygląda jak dzieciaczek xd