Wpis z mikrobloga

#poznajdja #deadmau5 #todayilearned #progressivehouse #electrohouse #techhouse

Cześć! Na wstępie chciałbym was przywitać w serii wpisów w której przybliżę wam postaci znanych DJi. Dzisiaj zaczynamy od mojej ulubionej postaci zwanej Deadmau5. Zapraszam do obserwowania tagu #poznajdja :)

Jego życie i początek kariery:


Bardziej znane kawałki

1. Mój ulubiony: deadmau5 - Strobe

2. Jeden z owoców BSOD: BSOD - This is the Hook

3. Współpraca z Kaskade, jeden z utworów: deadmau5 & Kaskade - I Remember

4. Często puszczany w telewizji zagranicznej: deadmau5 & feat. Rob Swire - Ghosts N Stuff

Znane mi ciekawostki na temat Joela:

1. Na jednym z występów deadmau5 przyłapał Rusko na jaraniu zielska, zgłosił to i od tego czasu zielarz ma do niego o to pretensje. Więcej info + Google

2. Joel był z Kat Von D, znaną z Miami Ink - studio tatuażu, zdjęcie pary

3. Nasza mysz nie lubi narkotyków, co pokazał w kolejnym konflikcie, tym razem z Madonną, kiedy ta promowała ecstasy na koncercie w marcu 2012 roku. Została przez niego nazwana "wannabe funky grandmother" co tłumaczę na "chciała być babcią na topie". Madonna na UMF Miami w 2012 roku zapytała tłum "How many people in this crowd have seen Molly?"

4. Deadmau5 posiada także swoją linię ubrań, tworzoną przez Pumę.

5. Otrzymane nagrody

6. Jak wygląda mau5head?

Ok, to by było na tyle z pierwszego mojego wpisu z nowej serii. Czekam na wasze opinie, czegoś tutaj brakuje? Dajcie znać co i jak!
S.....i - #poznajdja #deadmau5 #todayilearned #progressivehouse #electrohouse #techho...

źródło: comment_VgJYQSgdgAOiOiy3aiG0kQoPlfv8PiKU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz