Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak można propsować państwo rządzone dekretami przez dyktatora, który zawłaszczył wszystkie krajowe media i uchwala takie #!$%@? ustawy.
Mam nadzieję, że Polska nigdy nie dojdzie do poziomu Węgier.

Taki to wygląd konfederatów, gdyby zaczęli rządzić nie ostał by się tu kamień na kamieniu, ich miłość do zamordyzmu jest jeszcze większa niż PiS'u, nie dziwie się, że mają poparcie na granicy błędu statycznego bo tam jest ich miejsce.

Nie wycierajcie sobie mordy WOLNOŚCIĄ bo jedyne co wami kieruję to nie pohamowana chęć wpieprzania się ludziom w życie.

Zajmijcie się uczciwą pracą i zarabianiem pieniędzy, bo narazie jedyną waszym sensem istnienia to poparcie ludzi którzy chcieliby jedynego wzorca Polaka(skąd my to znamy z historii?)

#polityka #wybory #bosak #4konserwy #polska #konfederacja #neuropa
s.....a - #!$%@? jak można propsować państwo rządzone dekretami przez dyktatora, któr...

źródło: comment_158995837800ElxlwjSVGGJTVHIhpzbj.jpg

Pobierz
  • 9
@szarzujacyzajaczek: Jestem przekonany że byłbyś w pierwszym szeregu atakujących Dziambora, gdyby to on był kandydatem Konfederacji.
To jest jakaś odmiana dobry/zły glina, to co ty robisz. (inaczej się to nazywa no ale nie pamiętam nazwy)
@szarzujacyzajaczek: Nie jestem. Dziwnie Bosak brzmi jak zaczyna nawiązywać do kościoła, jakby mu się mózg wyłączał.
Pierwszy raz to widziałem jak gadał o zakazie narkotyków.
Nie myślał o tym ale kościół niby nie karze i on też.
No dla mnie dziwne.

Ja serio wolałbym całkowitego wolnościowca, tylko chcę wierzyć że Bosak jest honorowy i na tyle pragmatyczny że wie dzięki czemu i komu jest kandydatem i nie będą narodowcy robili cyrków